• Willi Geiger

    (1878-1971)

    Ex libris Albert Wustl

    Položka č.: 281114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:07

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Večírek

    Položka č.: 225406

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:06

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris - C. Bouda

    Položka č.: 281113

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:05

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bogea?

    Překvapení

    Položka č.: 257049

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:04

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Ema Bogea?, autorský tisk

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Marie Blabolilová

    Krajina II.

    Položka č.: 268325

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:03

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Marie Blabolilová

    Krajina III.

    Položka č.: 268326

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:02

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Ptačí zpěv

    Položka č.: 281112

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:01

    litografie, 7 x 4 cm, Ex libris Lumír Randýsek, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jožka Baruch

    (1892-1966)

    Krysař

    Položka č.: 281111

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:00

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • František Záleský

    (1901-1961)

    Vesnice na kraji lesa

    Položka č.: 281110

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:25

    akvarel, tuš, papír, 12 x 18,5 cm, sign. LD Záleský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Schneiderka

    (1896-1958)

    Boží muka

    Položka č.: 223376

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:24

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Padací most před Amsterdamem

    Položka č.: 223371

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:23

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Dvojice

    Položka č.: 223372

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:22

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Na ceste

    Položka č.: 281109

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:21

    tuš, papír, 22 x 30 cm, sign. PD VVNovák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Zvířátko

    Položka č.: 281103

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:20

    tuš, papír, 21 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Klášter

    Položka č.: 281104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:19

    akvarel, papír, 1913, 23,5 x 26,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Ptáci

    Položka č.: 281105

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:18

    tužka, papír, 21 x 29,7 cm, na zadní straně skica tygra, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Položka č.: 281106

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:17

    pastel, uhel, papír, 11 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Ženy

    Položka č.: 281107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:16

    akvarel, tuš, papír, 12 x 8,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Portrét dívky

    Položka č.: 281108

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:15

    tuš, papír, 17,5 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Akt sedící dívky

    Položka č.: 281102

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:14

    tuš, papír, 1957, 33,1 x 22,6 cm, sign. PD nečitelně, papír v okrajích mírně zažloutlý, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Eva Lejčková

    Nahá žena

    Položka č.: 281101

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:13

    tužka, papír, 29 ,5 x 21 cm, značeno LD Lejčková Eva, lehce zašpiněný, na zadní straně skica krajiny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Kotrba

    (1903-1969)

    Váša Příhoda

    Položka č.: 281100

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:12

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Profil

    Položka č.: 281098

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:11

    tuš, papír, 1931, 24,7 x 20,7 cm, sign. PN V. Hejna 31, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postavy

    Položka č.: 281099

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:10

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Jan Hejda

    (1927)

    Květ

    Položka č.: 265019

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:09

    tuš, běloba, papír, 25 x 13,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Otvírání

    Položka č.: 265020

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:08

    tuš, inkoust, papír, 1986, 27,7 x 13,4 cm, sign. PD Jan Hejda 86, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Vyzvání

    Položka č.: 265021

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:07

    tuš, papír, 1973, 29,4 x 20,9 cm, sign. PD Jan Hejda 73, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hodiny

    Položka č.: 265022

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:06

    tuš, papír, 1965, 30,5 x 15,5 cm, sign. LD Jan Hejda 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Tvary

    Položka č.: 265023

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:05

    tuš, papír, 1965, 15,4 x 30,5 cm, sign. PD Jan Hejda 65, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • N. Havlíčková

    Ovoce

    Položka č.: 281097

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2024 18:04

    tužka, papír, 21 x 29,5 cm, LN razítko Havlíčková N., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)