• Jan Bauch

    (1898-1995)

    Ukřižování

    Položka č.: 259406

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2023 18:01

    litografie, 1942, 46,7 x 31,2 cm, sign. PD Jan Bauch 42, č. 38/500, restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Betlém

    Položka č.: 274289

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 14:19

    reliéfní tisk, 19 x 8 cm, sign. PD Válek, Antikvariát Ostrovní, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Položka č.: 274256

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:46

    lept, 1994, 16 x12 cm, sign. DU KŠafář, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Svolinský

    Váza s kvítím a sýkorkami

    Položka č.: 274243

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:33

    litografie, 1938, 42,5 x 35 cm, značeno PD v tisku K. Svolinský 1938, v dolní části ořízlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jaroslava Severová

    Zašívání

    Položka č.: 274216

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:06

    lept, 21 x 16 cm, sign. PD Severová, č. 45/45, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    Položka č.: 274213

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 13:03

    olej, plátno, 2004, 50,5 x 45 cm, sign. PD Salajka 04

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Sexus

    Položka č.: 274188

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:38

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Fritz Pontini

    (1874-1912)

    Ves u rybníka

    Položka č.: 274186

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:36

    akvarel, papír, 24,5 x 35 cm, sign. PD F. Pontini, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    List ostrov

    Položka č.: 274165

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:15

    kolorovaný lept, kresba, koláž, papír, 1999, 50 x 34 cm, sign. PD Jan Otava 1999, mírně pokrčený papír, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a malé dírky, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Miluše Oravcová

    Pod Zemí

    Položka č.: 274162

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:12

    litografie, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 52/55

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Nedělní odpoledne

    Položka č.: 274160

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:10

    litografie, 1978, 21,3 x 42,8 cm, sign. Du K. Oberthor 78, rám, č. 16/100, na zadní straně razítko ČFVU a štítek Dílo, mírně zažloutlý papír, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

    Lov

    Položka č.: 274144

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 11:54

    litografie, 61,5 x 49,5 cm, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

    Palác

    Položka č.: 274143

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 11:53

    kolorovaná rytina, 19 x 27 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Les

    Položka č.: 274142

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 11:52

    olej, plátno, 36,5 x 46 cm, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mika

    Loutkové divadlo

    Položka č.: 274106

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 11:16

    3x lept, 1980; 1979, 8 x 6,5; 8,5 x 6; 7 x 5 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 10/15; 7/15; 3/15, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Marx

    (1928)

    Zahrada z ráje

    Položka č.: 274086

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:56

    olej, dřevo, 1991, 49,8 x 35,8 cm, sign. PD Marx 91, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tröstera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Položka č.: 274078

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:48

    litografie, 1977, 12,5 x 8 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Antická žena s dětmi

    Položka č.: 274065

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:35

    kamenorytina, 15,5 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Kremláček

    (1937)

    Dekolt

    Položka č.: 274058

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:28

    grafický list, akvarel, papír, 1978, 25 x 17 cm, sign. DU, autorský tisk, autorské věnování, žák prof. prof. J. Bruknera a A. Zeminy na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Komárek

    Polibek

    Položka č.: 274049

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:19

    dřevoryt, 17,2 x 26 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Dimitrij Kadrnožka

    Kořalka

    Položka č.: 274033

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 10:03

    litografie, 1979, 33 x 23,5 cm, sign. PD Kadrnožka 79, č. 74/75

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Brána

    Položka č.: 274018

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:28

    kolorovaná suchá jehla, 25 x 33 cm, sign. PD K. Chaba, č. 11/30, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Zelenooký

    Položka č.: 274016

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:26

    olej, papír nalepen na kartonu, 12,3 x 9 cm, sign. PD Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Stověžatá

    Položka č.: 274013

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:23

    suchá jehla, 1997, 39,5 x 32,5 cm, sign. PD Karel CHaba 97, dole věnování na památku mého syna Jana, soukromé studium

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Vozidlo

    Položka č.: 274012

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:22

    suchá jehla, 1977, 18 x 24,5 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 16/60, soukromé studium

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Brány

    Položka č.: 274011

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:21

    kolorovaný dřevoryt, 2000, 21,5 x 29,5 cm, sign. DU Karel Chaba, č. 30/30, soukromé studium

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 274010

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:20

    kolorovaná suchá jehla, 1977, 19 x 16 cm, sign. PD Karel Chaba 77, č. 33/50, soukromé studium

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Postava

    Položka č.: 273996

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:06

    linoryt, 1966, 14,2 x 11,7 cm, sign. PD M. Houra 66, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    Položka č.: 273993

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 16:03

    lept, 1994, 16 x 12,2 cm, sign. DU Hořánek, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ženy

    Položka č.: 273980

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 15:50

    akvarel, papír, 31,5 x 46,7 cm, sign. PD Vhejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu