• Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Rudolf Medek

    Položka č.: 180983

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 04. 2023 14:48

    hlubotisk, 1937, 40,5 x 31 cm, sign. PD Jara Poš 37, zažloutlý, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jaroslav Krcal

    Pobřeží

    Položka č.: 268882

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 22:08

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Žena a luna

    Položka č.: 262308

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 20:04

    dřevoryt, 1987, 10,4 x 5,6 cm, sign. DU Rolčík, DU věnování Paní Duškové vděčně Přemysl Rolčík 21.12.87, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Portrét muže s vavřínovým věncem

    Položka č.: 262108

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 19:58

    lept, akvatinta, 11,6 x 11,3 cm, sign. Du Rolčík, č. 151/170, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 259184

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 19:32

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Sekereš

    Jarní tání

    Položka č.: 249253

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 04. 2023 18:04

    pastel, papír, 1964, 27,5 x 38 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Smysl života

    Položka č.: 273629

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2023 21:21

    olej, plátno, 2007, 150 x 99 cm, sign. LD Cerha Vladimír 2007

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    Položka č.: 262890

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2023 20:28

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Váza s květinami

    Položka č.: 267121

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:36

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

    Slunečnice

    Položka č.: 267118

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:32

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Květina

    Položka č.: 267114

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:30

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Emílie Tomanová

    (1933-1944)

    Svatá Kateřina (Ex Libris Kateřina Velenská)

    Položka č.: 267042

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 22:18

    lept, 9,8 x 5,6 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, č. 22/50, látková páska kolem pasparty je v levém dolním rohu otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Zdeněk Bouše

    (1928-1997)

    Figurální motiv

    Položka č.: 265816

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 21:34

    suchá jehla, 1981, 16,3 x 11,9 cm, sign. PD 81, č. 15/24, DU PF 82, papír lehce zažloutlý, u pravého a dolního okraje šedý otisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Stromy v úplňku

    Položka č.: 265815

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 21:32

    lept, 13,3 x 8,2 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Nečas

    Výbuch

    Položka č.: 245308

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 20:36

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Položka č.: 243366

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2023 20:28

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Julius Muhr

    (1819-1965)

    Podhůří

    Položka č.: 270464

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 22:02

    olej, plátno, 36,5 x 46,5 cm, sign. PD J. Muhr., rám, malba zašlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Jmelí (PF 1929)

    Položka č.: 270456

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:46

    dřevoryt, 9,6 x 7,2 cm, značeno LD v desce AB, lehce zažloutlý papír, levý horní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Štramberk

    Položka č.: 270455

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:44

    olej, plátno, 1941, 71,5 x 53,5 cm, monogr. LD B.J 41, rám, plátno mírně zašlé a prohnuté, místy drobná krakeláž, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Václav Johanus

    Jablíčko

    Položka č.: 270452

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:40

    serigrafie, 15,2 x 15 cm, sign. PD , pasparta, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Markéta Mazancová

    (1970)

    Z mého pokoje

    Položka č.: 270453

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:20

    olej, plátno , 70 x 65 cm, klínový rám , na zadní straně autorčino věnování , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • E. Langer

    Hrad Střekov

    Položka č.: 270450

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:18

    olej, plátno, 51 x 78 cm, sign. PD E. Langer, rám, malba poškozená a zažloutlá, rám na několika místech odštíplý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Portrét

    Položka č.: 270432

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:08

    tempera, běloba, tuš, karton, 1918, 37 x 34 cm, rám, PD Věnování: Na věčnou upomínku ? 1. září 1918, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Šárka

    Položka č.: 268826

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 20:36

    dřevoryt, 1924, 50 x 59 cm, sign. PD J. Vik, značeno v desce LD VK 24, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jarmila Marešová

    Slepice

    Položka č.: 228558

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:43

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Helena Tomášková

    Koráb

    Položka č.: 270211

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:34

    tisk, 9,9 x 10,5 cm, sign. DU H. Tomášková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Helena Tomášková

    Balon

    Položka č.: 270210

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:33

    tisk, 10 x 10,5 cm, sign. DU H. Tomášková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Ondřej Michálek

    Pokoj

    Položka č.: 270204

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:26

    dřevoryt, 1994, 9 x 15 cm, sign. PD Ondřej Michálek 1994, č. 173/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pata Karlova Mostu

    Položka č.: 270202

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:24

    suchá jehla, 12 x 7,7 cm, sign. PD J. Mádlo, 57/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Ulice

    Položka č.: 270193

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2023 18:15

    ocelorytina, 2,7 x 4,2 cm, značeno PD v desce J. Herčík, Antikvariát Dlážděná, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)