• Alois Moravec

    Dívka s podnesem

    Položka č.: 220269

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2023 14:02

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Zamyšlený mládenec

    Položka č.: 219841

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 15:46

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 15:03

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun s houslemi v manéži

    Položka č.: 179062

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 14:31

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

  • Ladislav Hojný

    Radihošť

    Položka č.: 267987

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 14:09

    tuš, papír, 40 x 51 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Alois Moravec

    Ženy na poli

    Položka č.: 267090

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:20

    tuš, akvarel, papír, 1967, 16,1 x 23,5 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1968, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělec…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Hlava Jana Křitele

    Položka č.: 267038

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 21:14

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Milan Bělohoubek

    Ticho u rybníka

    Položka č.: 263702

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:26

    akryl, karton, 2000, 26 x 85 cm, sign. PD Běhounek MM, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Vlající žena

    Položka č.: 263622

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:24

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Roubal

    Bečva

    Položka č.: 262677

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:08

    akvarel, papír, 1955, 22,8 x 32 cm, sign. LD Roubal 55, rám, vypadává z rámu, rám mírně otlučen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    Položka č.: 259199

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:40

    lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 258195

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:32

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (velká samice, dospělá)

    Položka č.: 257419

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:26

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemihl pinx: et fc:, mírně zažloutlý okraj, místy převážně u okrajů zahnědlé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodopis …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jindra Beranová

    Zamračená tvář

    Položka č.: 257120

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 19:16

    linoryt, 1972, 24,1 x 17,8 cm, sign. PD Jindra Beranová 72, autorský tisk, papír při krajích lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Kalous ušatý (samice)

    Položka č.: 251267

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:54

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Selka

    Položka č.: 250928

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:50

    litografie, 13,2 x 20 cm, nepatrně pokrčen pravý horní růžek papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    Položka č.: 249282

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:34

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Červánky nad Pražským hradem

    Položka č.: 249265

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 18:28

    litografie, 14,5 x 19,2 cm, sign. PD Jan Mácha, č. 114/116, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Boží oko (Ex Libris L. Spindelberger)

    Položka č.: 269477

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:54

    lept, 7,5 x 5,8 cm, papír na okrajích zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Antický motiv (Ex Libris Marta Mare Liberum)

    Položka č.: 269476

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:52

    lept, 7,4 x 5,9 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, pravý horní roh papíru utržen ( utržení nezasahuje do grafiky), antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Karel

    Ježibaba (Ex Libris)

    Položka č.: 269475

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:50

    litografie, 1941, 7,8 x 9,8 cm, monogr. LD v kameni OK, zeuzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kuželovská slivovice (modročervená varianta)

    Položka č.: 269474

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:48

    ocelorytina, 1973, 5,9 x 7,6 cm, sign. Du jiří Švengsbír 72, značeno v desce LD Švengsbír, PD 1973, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Oldřich Menhart

    (1897-1962)

    Ex Libris Josef Vyskočil

    Položka č.: 269471

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:42

    dřevoryt, 1946, 3,1 x 3,5 cm, DU u okraje papíru Oldřich Menhart, dřevoryt, 1946, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Tvář (Ex Libris Zd. Hradečná)

    Položka č.: 269469

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:38

    dřevořez, 12 x 8,1 cm, sign. DU, pravý horní roh papíru lehce pokrčený, u levého rohu menší šmouha od tiskací barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Vodník u vrby

    Položka č.: 269468

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:36

    ocelorytina, 7 x 4,4 cm, levý horní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    William Shakespeare (Ex Libris J. Rijsterborgh)

    Položka č.: 269467

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:34

    dřevoryt, 5,5 x 7,2 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Růže (Ex Libris Ing. Otakar Hradečný)

    Položka č.: 269466

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:32

    litografie, 6,1 x 4,9 cm, sign. DU Karel Milla, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Hmyz (Ex Libris Libris Ing. O. H.)

    Položka č.: 269465

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:30

    litografie, 7,6 x 5,8 cm, sign. DU L. J. Kašpar, pravý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Svolinský

    Křížek (Ex Libris František Lukeš)

    Položka č.: 269464

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:28

    litografie, 9,5 x 6 cm, pravý dolní a levý horní roh papíru pokrčené, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Loď (Ex Libris Zbyněk Rampouch)

    Položka č.: 269461

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:22

    dřevoryt, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)