• Hana Storchová

    Konvolut drobných grafik

    Položka č.: 269060

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:42

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Kočár

    Položka č.: 269059

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:41

    lept, 1980, 16 x 30 cm, sign. PD J. Pavlík, č. 5/20, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milan Martinec

    Ptáč, Dítě

    Položka č.: 269055

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:37

    1 x lept, 1 x linoryt, 10 x 13; 10 x 9 cm, sign. PD Milan Martinec, sign. PD Martinec, žák prof. K. Součka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    3 x Ptáček

    Položka č.: 269052

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:34

    3 x litografie, vše cca 16 x 11 cm, sign. PD J. Chudomel , žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vlasta Beránková

    Trávy

    Položka č.: 269050

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:32

    lept, 1973, 30, 5 x 24 cm, sign. PD Beránková 73

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaromír Barva

    Domy

    Položka č.: 269049

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:31

    litografie, 1981, 32 x 15 cm, sign. PD Barva 81, č. 24/90

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Karlův most

    Položka č.: 269045

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:27

    ocelorytina, 9 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, č. 22/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Mika

    Šašek

    Položka č.: 269041

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:23

    lept, 1980, 27,5 x 20 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 4/20, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Cheben

    Vzdálené blízké

    Položka č.: 269033

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:15

    suchá jehla, 1970, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Cheben 1970, č. 6/10

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Praha I., Praha II.

    Položka č.: 269028

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:10

    2 x litografie, 1979, 14 x 12, 14 x 12 cm, sign. DU K. Beneš 79, č. 12/200,č. 14/200, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Dostihy I, Dostihy II

    Položka č.: 269022

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:04

    2 x litografie, 1977, 12,5 x 18,5; 7 x 15 cm, sign. PD R. Kolář 77, sign. LD R. Kolář 77, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Tunis

    Položka č.: 269021

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:03

    litografie, 26 x 18,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 53/80, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Pavlík

    Noční návštěva

    Položka č.: 269015

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:57

    suchá jehla, 1979, 33 x 24 cm, sign. PD J. Pavlík 1979, č. 9/20

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ex libris Dr. Norbert, PF 1979

    Položka č.: 269005

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:47

    serigrafie, 1978, 18 x 11,5; 15 x 10,5 cm, sign. DU Hořánek, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pražský orloj

    Položka č.: 268998

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:40

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Jiří Bouda, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Svolinský

    Odpolední beseda, Čert

    Položka č.: 268994

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:36

    1x dřevoryt, 1x tužka, papír, 9,5 x 5,5; 17 x 11 cm, sign. PD K Svolinksý, monogr. DU KS, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Panna Marie

    Položka č.: 268991

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:33

    anaplast, 70,5 x 55 cm, mírně pokrčený papír, vodní skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Diamant

    Položka č.: 268986

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:28

    lept, 1982, 15,5 x 9,5 cm, sign. DU Liesler 82, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ivan Komárek

    Na gauči

    Položka č.: 268985

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:27

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Ikona

    Položka č.: 268974

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:16

    malba na papíře nalepeném na dřevě, zlato, kov, 24,5 x 15 cm, ve dřevě dírky od červotoče, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 268960

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:02

    lept, 20 x 15 cm, sign. PD K. Vysušil, A.T., žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jiří Toroň

    (1924)

    Okoř

    Položka č.: 268958

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:00

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 268950

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:52

    lept, 26 x 18,5 cm, sign. PD Souček

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Orání

    Položka č.: 268945

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:47

    litografie, 33 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jan Mikule

    (1873-1934)

    Sedlák

    Položka č.: 268944

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:46

    pastel, karton, 48 x 64,7 cm, sign. PD J. Mikule, na povrchu drobná škrábnutí, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Kubálek

    Přístav

    Položka č.: 268941

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:43

    olej, plátno, 27 x 37 cm, sign. PD Kubálek

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Rolf Escher

    Zátiší se šicím strojem

    Položka č.: 268891

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:53

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Louis Latapie

    (1891-1972)

    Dívky

    Položka č.: 268883

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:45

    litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Noční Praha

    Položka č.: 268862

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:24

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Koupání

    Položka č.: 268859

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:21

    dřevoryt, 1936, 41,5 x 54,5 cm, sign. PD V. Pukl, č. 76/90, PD věnování autora, mírně zažloutlý a potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar