• Jana Reinerová

    Cesta

    Položka č.: 253967

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:58

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Postava

    Položka č.: 251460

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:55

    serigrafie, 83 x 55 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Paul Casberg

    (1883-1946)

    Sokol a chrt

    Položka č.: 243917

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:47

    lept, 20,8 x 26,5 cm, sign. PD Casberg, rám, 1 z 10 orig. leptů z grafického cyklu Hundepack s kynologickou tématikou, vydal Volksverband der Bücherfreunde ve Wegweiser-Verlag GMBH, Berlin 1925, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Florencie

    Položka č.: 233900

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:41

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    Položka č.: 233124

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:40

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:26

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Rudolf Rác

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:25

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Miroslav Fišák

    Krajina VI.

    Položka č.: 207674

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:12

    lept, 17 x 24 cm, sign. PD Fišák Miroslav 80, pasparta, 17/100, vzadu štítek s popisem, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Brunner

    Položka č.: 177671

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 14:00

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Antonín Kroča

    Položka č.: 244926

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2022 14:29

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Koupel - návrh na exlibris

    Položka č.: 266628

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 15:22

    tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1952, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Koupel - návrh na exlibris

    Položka č.: 266627

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 15:21

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Knihy svaté!

    Položka č.: 262559

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:57

    akvarel, papír, 15 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Přípravná studie

    Položka č.: 262550

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:49

    akvarel, papír, 15 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Ukřižování

    Položka č.: 262545

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:47

    akvarel, papír, 11,5 x 9,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Před kostelem

    Položka č.: 262544

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:46

    linoryt, 1935, 14,7 x 8,6 cm, sign. PD VFleissig 35, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Taneček

    Položka č.: 253961

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 14:18

    tuš, tužka, papír, 14 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ve voseckých lesích

    Položka č.: 255521

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:37

    akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    Položka č.: 255500

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:22

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stodola

    Položka č.: 254602

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:02

    pero, papír, 1933, 9,5 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dvě studie

    Položka č.: 254600

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:01

    tuš, papír, 1885, 5 x 5,5; 7,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, vrátka z Námestova, lomenice v Hruštíně, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • René Sýkora

    (1972)

    Homage to Fr. Drtikol No. 30

    Položka č.: 267172

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2022 15:00

    fotografie, 2012, 30 x 40 cm, sign. vzadu ReS. 2014, č. 11/30

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jolana Petrlíková

    Kámen ve vodě

    Položka č.: 267169

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2022 14:01

    akvarel, papír, 2022, 29,5 x 42 cm, sign. PD JO.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Malostranská Mostecká věž

    Položka č.: 266768

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 22:02

    lept, 22,2 x 22,1 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno , značeno v desce V. Röhling, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála svatého Víta na Pražském hradě

    Položka č.: 263667

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:16

    olej, plátno, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 263660

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 21:12

    olej, papír, 20,2 x 13,9 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Koupající se

    Položka č.: 262124

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 20:22

    lept, akvatinta/mezzotinta , 1986, 14,7 x 13,9 cm, sign. DU Rolčík 86, č. 4/5, papír místy velmi nepatrně pokrčen, u horního okraje grafiky dvě stopy po barvě, u spodního okraje papíru čtyři hnědé tečky, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP …

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Miloslav Holý

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 260217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 20:18

    pastel, papír, 1942, 13 x 19 cm, sign. LD M. Holý 42, rám, rám na dvou místech lehce otlučený , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • J. Kubíček

    Ženy s hráběmi

    Položka č.: 260054

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 20:14

    dřevoryt, 9 x 9,6 cm, sign. PD J. Kubíček, papírová pasparta, v dolní části papíru pod grafikou několik nepatrných flíčků hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 246708

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2022 18:56

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)