-
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Krajina českého středohoří
Položka č.: 281138Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:37
litografie, 7,7 x 11,2 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Matouš
(1925-1992)
V podzámčí
Položka č.: 281139Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:36
linoryt, 20 x 9,1 cm, sign. DU Matouš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Matouš
(1920-1998)
Dvojice nad hradem
Položka č.: 281140Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:35
lept, akvantita, 15 x 10 cm, sign. PD Matouš, č. 26/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry, V. Tittelbacha, M. Salcamana, člen SČVU a výtvarné skupiny Krok 57
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Marešová
(1953)
Panenka
Položka č.: 228557Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:34
litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Město
Položka č.: 281137Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:33
dřevoryt, 6,1 x 14,5 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Dlážděná, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Mádlo
(1934-2008)
Zimní krajina
Položka č.: 281136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:32
litografie, 12,8 x 20 cm, sign. PD Mádlo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Prase s pivem
Položka č.: 281134Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:31
kombinovaná technika, malířská lepenka, 24 x 18 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Liška (Liboš)
(1956)
Stará Praha
Položka č.: 281135Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:30
kombinovaná technika, malířská lepenka, 24 x 18 cm, sign. LD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kudláček
(1928-2017)
Housle z kvítí
Položka č.: 281133Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:29
mezzotinta, 1970, 7,7 x 4,7 cm, sign. PD Kudláček 70, č. 182/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
H. Kravcec - Kravcová
Umělcovo zátiší
Položka č.: 281132Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:28
serigrafie, 11 x 6,5 cm, sign. PD H. Kravcec - Kravcová, Ex libris , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Únos Europy
Položka č.: 265029Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:27
litografie, 9 x 5,7 cm, sign. DU B. Krátký, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
Albrecht z Valdštejna
Položka č.: 281131Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:26
lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Žnec
Položka č.: 281129Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:25
lept, 11 x 8 cm, sign. PD Emil Kotrba, 34/100, Exlibris Dr. Ing. Novák St., žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Zvědavá zvířátka
Položka č.: 281130Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:24
litografie, 1960, 9,5 x 6,5 cm, sign. DU Emil Kotrba 1960, Exlibris Premsra, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Boj
Položka č.: 281125Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:23
dřevoryt, 9,6 x 7 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Autoportrét
Položka č.: 281126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:22
dřevoryt, 8,6 x 7,5 cm, PD značeno Kpk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Ex Libris Mirek Kittrich
Položka č.: 281127Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:21
dřevoryt, 9,5 x 7 cm, značeno PD v desce K, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Hra na klavír
Položka č.: 281128Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:20
litografie, 15,3 x 10,1 cm, značeno PD v desce KPK, Hudební archiv Frant. Schmidta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Klápště
(1923-1999)
Ptáčci
Položka č.: 281124Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:19
lept, 1988, 9,8 x 8,1 cm, sign. PD Klápště 88, 106/200, Ex libris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Khunová
(1946)
Nebeský čas
Položka č.: 281123Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:18
lept, 10,8 x 8,8 cm, sign. PD Anna Khunová, 48/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil dívky se zvířaty
Položka č.: 281122Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:17
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Karmazín
(1932)
Rybář
Položka č.: 281121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:16
litografie, 2002, 18,8 x 14 cm, sign. PD Jiří Karmazín, PF 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Lucie Jiříčková
(1970)
Kašpárek
Položka č.: 257050Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:15
litografie, 1984, 54 x 38 cm, sign. LD Lucie 84, v rozích mimo tisk mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
L. Jíra
Abstrakce
Položka č.: 281120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:14
suchá jehla, 16,8 x 11,5 cm, sign. PD L. Jíra, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Istler
(1947)
Studie o kohoutkovi a slepičce
Položka č.: 281119Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:13
lept, 1996, 9,1 x 10,2 cm, sign. DU Tom Istler, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Hruška
(1930)
Rytíř na koni
Položka č.: 281118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:12
litografie, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD nečitelně 82, 40/120, na papíře mimo tisk vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Jan Hrnčárek
(1918)
Průmyslové město v podhůří
Položka č.: 257051Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:11
litografie, 28,5 x 63 cm, sign. PD J. Hrnčárek, mimo tisk mírně natržený a zažloutlý papír
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Antonín Homolka
(1909-1964)
Ex Libris Přemysl Špidlen
Položka č.: 281117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:10
litografie, 9,8 x 7,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Hölzelová
(1927)
Loďka
Položka č.: 281116Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:09
litografie, 1980, 9 x 7,5 cm, sign. LN Hölzelová 80, Exlibris Eva Šimůnková, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně O. Nejedlého a V. Silovského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Hlinovský
(1924-1994)
J. S. Bach
Položka č.: 281115Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:08
litografie, 9,2 x 7 cm, sign. PD Hlinovský, Ex Libris L. Litošenka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. SChenka a Hejného
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO