Krajina s rybníkem a břízami

    Položka č.: 265804

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:54

    olej, překližka, 44 x 58,5 cm, rám, na rámu drobné rýhy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Mořský koráb

    Položka č.: 264963

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:38

    ocelorytina, 13,5 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, pasparta, č. 85/200, papír zažloutlý, v pozadí grafiky patrný zažloutlý nápis na ručním papíru, , pasparta lehce zažloutlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Březen

    Položka č.: 264961

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:34

    ocelorytina, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc březen, zažloutlý papír, látková pasparta lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Prosinec

    Položka č.: 264960

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:32

    ocelorytina, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc prosinec, zažloutlý papír, látková pasparta lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Říjen

    Položka č.: 264959

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:30

    ocelorytina, 7,8 x 7,8 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc říjen, látková páska pasparty lehce zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sluníčko - Listopad

    Položka č.: 264958

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 18:28

    ocelorytina, 8 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, pasparta, č. 20/200, zezadu nalepen štítek s kalendáře na měsíc listopad, papír i pasparta lehce lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Aleš Kublák

    Tiché prázdno

    Položka č.: 270082

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:40

    olej, akryl, plátno, 50 x 50 cm, PD monogr. AK 22

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Aleš Kublák

    Kdysi kdesi

    Položka č.: 270081

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:39

    olej, plátno na desce, 39 x 29 cm, monogr. vzadu AK 22

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Peter Kľučik

    Novoročenka

    Položka č.: 270079

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:37

    lept, 2008, 14,8 x 8,8 cm, sign. PD Klůčik 2008, č. 142/151, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenie grafikov G bod

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladimír Komárek

    (1930-2013)

    U okna

    Položka č.: 270078

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:36

    suchá jehla, 13,8 x 9,4 cm, sign. DU V Komárek

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Lukáš Henzl

    Samuel Beckett - Murahy

    Položka č.: 270069

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:27

    lept, 18 x 23,2 cm, sign. PD Henzl

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Lukáš Henzl

    Samuel Beckett - Murahy

    Položka č.: 270068

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:26

    lept, 17,5 x 22 cm, sign. PD Henzl

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Hráč karet

    Položka č.: 270057

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:15

    lept, 14,5 x 7,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubíčková, č. 6/7

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • David Linek

    (1973)

    Pravda neumřela

    Položka č.: 270054

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 19:12

    linoryt, 2013, 12 x 17,5 cm, PD monogr. DL 2013, č. 26/77, soukromý žák prof. Vávry

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský potok

    Položka č.: 259185

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:56

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 259167

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:54

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Noční Benátky

    Položka č.: 258197

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:38

    olej, plátno, 15,5 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Georges van Laer

    Umění, Ex libris Georges van Laer

    Položka č.: 251178

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 22:10

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Flos

    Rybář pod hradem

    Položka č.: 249543

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:52

    olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Flos, rám, při levém okraji bělejší skvrnky, při spodním okraji patrné dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Děcko

    Položka č.: 249293

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:48

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • J. Molhison

    Voltaire

    Položka č.: 246744

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:14

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno Du Engraved by Jas. Molhison form an original Picture by Largilhere in the original collection of the Institute of France, zašlý papír, na okrajích je papír zašedlý, na okrajích 3 flíčky od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

    František Škroup 1801 - 1862

    Položka č.: 246709

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:04

    lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Korinth

    Položka č.: 245389

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:52

    olej, papír, 15 x 9,4 cm, sign. DU Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paříž

    Položka č.: 243704

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:40

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Šlechtic a poddaný

    Položka č.: 242422

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 20:14

    dřevoryt, 4 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Ladislav Paulus

    Položka č.: 240756

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 19:42

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    Položka č.: 234879

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 18:50

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Jílové u Prahy

    Položka č.: 228196

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 18:36

    tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, PD monogr. B, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Hrubý

    Vzít nohy na ramena

    Položka č.: 269940

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 22:16

    tuš, papír, 29,6 x 20,7 cm, sign. PD Hrubý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Hrubý

    Ve vědomostech je síla

    Položka č.: 269939

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 22:14

    tuš, papír, 19 x 26,8 cm, sign. PD Hrubý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu