Jaroslav Rajchl
(1926-2017)
Žatva u březového háje
Položka č.: 249014Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:26
olej, sololit, 73,5 x 123 cm, sign. PD Rajchl, PD obraz na rohu poškozen, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
August Friedrich Pecht
(1814-1903)
Tell´s Knabe
Položka č.: 246859Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:20
kolorovaná mědirytina, 17,7 x 12,8 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji ztmavlý, na pravém spodním rohu flíček od vody, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Gotická katedrála
Položka č.: 242985Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:42
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Rajchl
(1926-2017)
Vesnice mezi vrchy
Položka č.: 241780Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:30
olej, sololit, 50,5 x 122,5 cm, sign. PD Rajchl, naražené spodní rohy obrazu, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Atelier K. Dudešek
Položka č.: 228512Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:32
litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Vzhlížení
Položka č.: 223926Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:30
lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Josef Dlabal
(1920-2004)
Andělský hrad v Římě
Položka č.: 221666Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:22
olej, karton, 10 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Josef Dlabal
(1920-2004)
Frankfurt
Položka č.: 221617Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:20
olej, sololit, 14,8 x 13 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Edinburský hrad
Položka č.: 218307Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
(1920-2004)
Palác Real (Madrid)
Položka č.: 218302Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:12
olej, sololit, 12,2 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Česká secese - Umění 1900
Položka č.: 268088Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 22:34
tisk, plakát, 83 x 57,8 cm, nalepeno na kartonu, poškozený papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Paul Gauguin
(1848-1903)
Le Souaire
Položka č.: 267213Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:50
dřevořez, 10 x 14,8 cm, značeno v desce LD PG; LD pod grafikou slepotisková značka KPVU, rožky nepatrně ohnuté, papír místy zašpiněný, PD tužkou vepsáno Gauguin, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alfred Kindler
(1925-2019)
Zima
Položka č.: 268054Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:08
olej, sololit, 1995, 21 x 21,2 cm, sign. LD Kindler, rám, zezadu Vánoce 95, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Petr Štěpán
Kodex
Položka č.: 267286Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:02
suchá jehla, 1992, 22,5 x 15,2 cm, sign. PD Štepán 92, rám, č. 2/95, u okraje papíru zažloutlé po paspartě, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Jan Jemelka ml.
Abstraktní kompozice
Položka č.: 267285Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 21:00
barevný dřevořez, 1992, 19,2 x 14,2 cm, sign. PD Jan Jemelka 92, rám, č. 42/50, papír po okrajích u pasparty zažloutlý, na paspartě místy žluté skvrnky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emil Wänke
(1901-?)
Chrám svatého Víta
Položka č.: 267217Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:58
akvatinta, mezzotinta, lept, 31,4 x 26,1 cm, sign. PD Emil Wänke, LD Orig. bar. lept, po okrajích papír pokrčen, zašlý papír, na okrajích mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alois Moravec
Práce na poli
Položka č.: 267102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:50
Karel Toman
(1888-?)
Moře
Položka č.: 267045Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:46
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jana Reinerová
Wagnerova vila
Položka č.: 266446Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:36
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Sv. Jiří
Položka č.: 266396Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 20:28
gobelín, 64 x 63 cm, rám , textilie zejména v horní části zažloutlá , antiqari.at Radhošťská
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Jana Reinerová
Betlém
Položka č.: 261948Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2023 18:36
Jaroslav Pokorný
(1903-1969)
Hrnčíř
Položka č.: 124271Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 1
Položka č.: 262821Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 2
Položka č.: 262822Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:25
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 3
Položka č.: 262823Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:24
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 4
Položka č.: 262824Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:23
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 5
Položka č.: 262825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:22
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 6
Položka č.: 262826Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:21
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 8
Položka č.: 262827Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:20
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Neurčený autor (Afrika)
Africké umění 14
Položka č.: 262828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)