Leopold Robin
(1877-1939)
Le Trocadéro
Položka č.: 281164Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:07
lept, 9 x 13,5 cm, sign. PD Lrobin, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Leopold Robin
(1877-1939)
Notre Dame
Položka č.: 281165Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:06
lept, 9 x 13 cm, sign. PD Lrobin, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
M. Pařízek
PF 1938
Položka č.: 281163Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:05
dřevoryt, 1937, 16,2 x 7,8 cm, sign. PD Mir. Pařízek, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zuzana Oberthorová - Popelková
Motýl
Položka č.: 281162Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:04
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Zima
Položka č.: 206690Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:03
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Třpytné slunce předků
Položka č.: 217801Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:02
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ex libris T. Prokopová
Položka č.: 281155Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:01
linoryt, 15 x 9,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Ležící Helena
Položka č.: 281156Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Německá vesnice
Položka č.: 281157Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Havíři
Položka č.: 281158Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Kovář
Položka č.: 281159Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:57
tužka, papír, 19,7 x 15,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Chalupa
Položka č.: 281160Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:56
dřevoryt, 6 x 7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Lyže ve sněhu
Položka č.: 281161Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:55
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Bledule ve váze
Položka č.: 281152Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:54
pastel, tužka, tempera, papír, 20,5 x 14 cm, monogr. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
St. Magdalena
Položka č.: 281153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:53
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Položka č.: 281154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Mandala
Položka č.: 270112Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:51
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Neškodná
Pouto
Položka č.: 257052Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:50
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Krasojezdkyně na pštrosovi
Položka č.: 281149Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:49
lept, 1985, 7 x 6,5 cm, sign. PD R. Němeček 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Archanděl
Položka č.: 281150Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:48
lept, 1991, 13,8 x 10,3 cm, sign. PD R. Němeček 91, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Rudolf Němeček
(1921)
Krasojezdkyně
Položka č.: 281151Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:47
lept, 2003, 5,5 x 6,3 cm, sign. DU RV 2003, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Pouliční muzikanti
Položka č.: 281147Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:46
litografie, 7,5 x 3,3 cm, sign. DU Karel Müller, Ex libris Milan Friedl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Váza
Položka č.: 281148Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:45
litografie, 1958, 14 x 10 cm, značeno PD v desce Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Muzikant
Položka č.: 281141Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:44
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Alois Moravec
Městečko
Položka č.: 281142Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Rodinný zmatek
Položka č.: 281143Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:42
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Plavení koní
Položka č.: 281144Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:41
litografie, 10 x 15,5 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Plavení koní
Položka č.: 281145Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:40
litografie, 10,5 x 13 cm, značeno LD Amoravec 25, na zadní straně pozvánka k 80. narozeninám autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských v…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
Položka č.: 281146Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:39
litografie, 11,3 x 8,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rastislav Michal
PF 1977 Václav Klabík
Položka č.: 253939Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:38
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)