• Vladimír Kokolia

    Žebřík

    Položka č.: 279754

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:34

    linoryt, 37 x 45 cm, sign. PD Kokolia, klip rám, č. 3/29, Kokoliova tvorba zahrnuje velmi různorodou škálu medií i námětů. Autor se věnuje malbě, grafice, kresbě i digitálnímu obrazu. Jeho tvorba je i v oblasti sdělení velmi různorodá, využívá formy figurativní, objektové či zcela abstraktní. Podsta…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Odhadní cena: 22 000 - 28 000 CZK

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Okno

    Položka č.: 279752

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2024 18:32

    litografie, 81 x 69,5 cm, sign. LD, č. 5/7, v díle nedávno zemřelé výtvarnice Květy Pacovské se snoubí hravost a důvtip spolu s originální výtvarnou a typografickou složkou. Pacovská studovala na pražské UMPRUM v ateliéru Emila Filly obor monumentální malby. Studia dokončila v roce 1952 a posléze za…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK

  • Karel Oberthor

    Volavky

    Položka č.: 280168

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 18:37

    litografie, 1974, 50 x 34,5 cm, sign. DU K. Oberthor 74, autorský tisk, při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Různí autoři

    Grafický špalíček 1982

    Položka č.: 280133

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:59

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Nokturno

    Položka č.: 280125

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:51

    litografie, 1983, 17 x 26 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e.a., PD věnování Karlu Kašparovi, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Posel

    Položka č.: 280123

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:49

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Prorok

    Položka č.: 280122

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:48

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Položka č.: 280114

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:40

    litografie, 1972, 39 x 29 cm, sign. PD F. Hudeček 72, rám, autorský tisk I, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu., žák prof…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 280108

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:34

    lept, 15,3 x 27,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Novoročenka Jana Fučíka na rok 1953

    Položka č.: 280102

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:28

    suchá jehla, 1952, 3,5 x 5,5 cm, sign. DU Tichý 52, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 280099

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:25

    litografie, 1920, 10,1 x 6,2 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, příloha Veraikonu 1920, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pinie nad mořem

    Položka č.: 280093

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 17:19

    suchá jehla, 1935, 29,7 x 23,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Letní potok

    Položka č.: 280054

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 16:43

    olej, plátno, 31 x 44 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 280027

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 16:13

    litografie, 1991, 51 x 37 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 48/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Aleš Kublák

    Loučení navždy

    Položka č.: 279808

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 16:07

    olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno autorem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Kantor

    Tři ženské akty

    Položka č.: 279157

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 15:50

    3x suchá jehla, 1967, 1969, 1972, 11 x 10; 11 x 8,5; 8 x 18 cm, vše sign. PD Kantor Jar., rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Rembrandtův syn Titus

    Položka č.: 278994

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 15:46

    rytina, 9,2 x 7 cm, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Aleš Najbrt

    Jan Hřebejk: Pelíšky

    Položka č.: 267950

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 15:14

    filmový plakát, 1999, 84,5 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • .

    Jazzklub Parnas

    Položka č.: 267941

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 15:02

    hudební plakát, 1986, 86 x 46 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Zuzana Kadlecová

    Položka č.: 267792

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 14:58

    tuš, akvarel, papír, 2005, 14 x 10,5 cm, sign. PD Zuzana Kadlecová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Blanka Bohdanová

    (1930-2021)

    Pavučina

    Položka č.: 266842

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 14:50

    serigrafie, 28,9 x 19,3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, č. 42/100, pokrčený papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Tanečnice

    Položka č.: 274335

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2024 14:00

    olej, sololit, 22,5 x 17,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Telefon

    Položka č.: 279372

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 16:44

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Jindřich Schmidt

    (1897-1984)

    Portrét Alfonse Muchy

    Položka č.: 279361

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 16:22

    ocelorytina, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD JSchmidt, rám, Antikvariát Ostrovní, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Ponocný

    Položka č.: 254594

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 15:04

    litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Náprstkovo muzeum

    Položka č.: 221862

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:32

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě nohy nad městem

    Položka č.: 221735

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:30

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Tři postavy nad hradbami

    Položka č.: 221733

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:28

  • Václav Herink

    Co mi říká MDŽ? Mám doma žalář

    Položka č.: 208001

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:26

    tuš, pastelka, papír, 19 x 22 cm, monogr. PD H, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Exlibris

    Položka č.: 278918

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:32

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)