• Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 242483

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 19:12

    barevný lept, akvatinta, 20,7 x 25,2 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Markéta Prachatická

    V pohybu

    Položka č.: 241672

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 05. 2020 19:02

    kolorovaná perokresba, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. DU Markéta Prachatická, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka g…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 232656

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:58

    suchá jehla, 5 x 9 cm, sign. PD , č 52/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    S knihou (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 231325

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:48

    linoryt, 8,6 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    U svíčky (Ex Libris Man. Polákových)

    Položka č.: 231324

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:46

    linoryt, 7,1 x 9,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka s antickým sloupem (Ex libris Janie Cours)

    Položka č.: 231164

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:40

    dřevoryt , 5,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívka ( Ex libris MUDr. M. Preininger )

    Položka č.: 231163

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:38

    dřevoryt , 7,7 x 5,6 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229104

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:26

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Stavení

    Položka č.: 228822

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:18

    tuš, papír, 1933, 33,3 x 25,2 cm, sign. PD 33, papír při krajích pokrčený a ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Afričan (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228508

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:12

    lept, 6,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ptáček (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228507

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:10

    lept, 6,7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    Položka č.: 228450

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:08

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 39, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226737

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 23:00

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Čtenář (Ex libris Dr. Karel Skála)

    Položka č.: 223990

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:48

    lept, 1942, 13 x 5 cm, NU značeno v desce J. V. 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Jezdec (Ex libris Pepk Džus)

    Položka č.: 223989

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:46

    zinkografie, 7,8 x 6 cm, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    Položka č.: 223988

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:44

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Pán (Ex libris František Kolínko)

    Položka č.: 223987

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:42

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, DU značeno Š, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    Položka č.: 223986

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:40

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Motýl (Ex libris Alena Nová)

    Položka č.: 223981

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:38

    dřevoryt, 1964, 8 x 5,2 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Jezdec (Ex libris Dr Vybíral)

    Položka č.: 223980

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:36

    dřevoryt, 13,5 x 9,4 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Hradečný

    (1876-1960)

    Petrklíč (Ex libris Dagmar Skálová)

    Položka č.: 223979

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:34

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD BHradečný, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii výtvarných umění v Karlsruhe

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Růže (Ex libris Jarmila Kunešová)

    Položka č.: 223970

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:32

    dřevoryt, 3,8 x 3,7 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Tiskař (Ex libris Vlad. Bujárek)

    Položka č.: 223968

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:30

    lept, 12,4 x 9 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    V ateliéru (Ex libris Vojt. Bujárek)

    Položka č.: 223966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:28

    lept, 12,5 x 10 cm, sign. DU J:Vodrážka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Husar na koni

    Položka č.: 222119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 22:24

    ocelorytina, 8 x 6,5 cm, sign. PD J. Švengsbír , č. 141/200, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Stařenka (Ex libris Květa Veselá)

    Položka č.: 240726

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:48

    dřevoryt, 7,9 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Starší žena (Ex libris Mario De Filipps)

    Položka č.: 240725

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:46

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • A. Václav Mašek

    Matka

    Položka č.: 239069

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:28

    tuš, papír, 20 x 27,6 cm, na horním a spodním okraji papír lehce ušpiněn, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka D (Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 238985

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:12

    dřevoryt, 1989, 7,5 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Dívka K ( Ex libris dr. M. Procházka)

    Položka č.: 238984

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 21:10

    dřevoryt, 1989, 8 x 6 cm, sign. PD V. Pechar 89, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)