-
Jaroslav Vinopal
Z kopce
Položka č.: 221107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:41
bromostříbrná fotografie, 11,2 x 26,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jolana Pavelková
Noty potmě
Položka č.: 220272Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:40
fotografie, 2006, 24,7 x 16,1 cm, sign. ZS Jolana Pavelková 2006, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Hraboš I.
Položka č.: 250711Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:39
bromostříbrná fotografie, 29 x 38 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hraboš II.
Položka č.: 250712Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:38
bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Baďura
(1945)
Abstrakce
Položka č.: 220345Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:37
fotografie, 2000, 23,8 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Baďura
(1945)
Fotogram - Tušení stínu a souvislostí
Položka č.: 220346Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:36
fotografie, 2001, 23,7 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2001, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Baďura
(1945)
Klaviatůra u F. Galla
Položka č.: 259280Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:35
fotografie, 1999, 23,8 x 30,4 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Baďura
(1945)
U Karlova mostu
Položka č.: 259281Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:34
fotografie, 1999, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Baďura
(1945)
Still life v kuchyni
Položka č.: 259282Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:33
fotografie, 2000, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Baďura
(1945)
I toto je život
Položka č.: 259283Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:32
fotografie, 1999, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
Položka č.: 273771Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:31
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, studium na Acadamy of Fine Arts v Chicagu, poté žák prof. J. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praha
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arna Vazačová
(1946)
Dívka
Položka č.: 266579Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:30
akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Štefka
(1938)
Abstraktní krajina
Položka č.: 265075Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:28
kombinovaná technika, 17 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Štefka
(1938)
Kompozice
Položka č.: 281079Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:27
tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 18,5 x 12 cm, sign. PD Štefka79, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Karel Solařík
(1915-2007)
Stařenka
Položka č.: 277877Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:26
litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Schmoranz?
Setkání (Die Begenung)
Položka č.: 246574Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:25
tuš, papír, 18,6 x 14,7 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - březen
Položka č.: 273721Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:24
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Padají-li podprsenky už na Josefa, je to pro úrodu dobrá trefa., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Egyptské dobrodružství
Položka č.: 218006Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:23
tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dívka a voják
Položka č.: 218007Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:22
tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Lovecké zátiší I.
Položka č.: 277318Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:21
olej, plátno, 18. století, 58 x 83 cm, rám, malba mírně krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Lovecké zátiší II.
Položka č.: 277319Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:20
olej, plátno, 18. století, 58 x 83 cm, rám, malba mírně krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Abstrakce
Položka č.: 281077Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:19
olej, plátno, 50 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Na zápraží
Položka č.: 281078Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:18
akvarel, tuš, papír, 11,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na návsi
Položka č.: 242170Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:17
olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kočičí dýchánek
Položka č.: 281076Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:15
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Němcová
Tři smrky
Položka č.: 268334Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:14
olej, sololit, 2015, 45 x 68 cm, monogr. PD JN 15, rám, na zadní straně monogr. JN, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Němcová
Afrika
Položka č.: 268335Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:13
olej, sololit, 2013, 50 x 65 cm, monogr. PD JN 13, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tělocvik
Položka č.: 280023Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:12
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Matějíček
(1941-2002)
Dopis
Položka č.: 281074Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:11
lept, akvatinta, 20 x 14,8 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 58/80, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Marinke
Zátiší s ovocem a džbánem
Položka č.: 277729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:10
tempera, plátno, 41 x 57 cm, sign. PD F. Marinke , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO