• Jaroslav Vinopal

    Z kopce

    Položka č.: 221107

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:41

    bromostříbrná fotografie, 11,2 x 26,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jolana Pavelková

    Noty potmě

    Položka č.: 220272

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:40

    fotografie, 2006, 24,7 x 16,1 cm, sign. ZS Jolana Pavelková 2006, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

    Hraboš I.

    Položka č.: 250711

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:39

    bromostříbrná fotografie, 29 x 38 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Hraboš II.

    Položka č.: 250712

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:38

    bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Petr Baďura

    Abstrakce

    Položka č.: 220345

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:37

    fotografie, 2000, 23,8 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    Fotogram - Tušení stínu a souvislostí

    Položka č.: 220346

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:36

    fotografie, 2001, 23,7 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2001, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    Klaviatůra u F. Galla

    Položka č.: 259280

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:35

    fotografie, 1999, 23,8 x 30,4 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    U Karlova mostu

    Položka č.: 259281

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:34

    fotografie, 1999, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    Still life v kuchyni

    Položka č.: 259282

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:33

    fotografie, 2000, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Antikvariát Dlážděná, člen Svazu fotografů, asi 35 výstav v Čechách a zahraničí

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    I toto je život

    Položka č.: 259283

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:32

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Červená jablka

    Položka č.: 273771

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:31

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Arna Vazačová

    Položka č.: 266579

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:30

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Lubomír Štefka

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 265075

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:28

    kombinovaná technika, 17 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 281079

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:27

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Solařík

    (1915-2007)

    Stařenka

    Položka č.: 277877

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:26

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • František Schmoranz?

    Setkání (Die Begenung)

    Položka č.: 246574

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:25

    tuš, papír, 18,6 x 14,7 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Oberthor

    Pranostika - březen

    Položka č.: 273721

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:24

    malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Padají-li podprsenky už na Josefa, je to pro úrodu dobrá trefa., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Egyptské dobrodružství

    Položka č.: 218006

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:23

    tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Dívka a voják

    Položka č.: 218007

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:22

    tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Lovecké zátiší I.

    Položka č.: 277318

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:21

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Lovecké zátiší II.

    Položka č.: 277319

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:20

    Abstrakce

    Položka č.: 281077

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:19

    olej, plátno, 50 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Na zápraží

    Položka č.: 281078

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:18

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Na návsi

    Položka č.: 242170

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:17

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Kočičí dýchánek

    Položka č.: 281076

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:15

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jarmila Němcová

    Tři smrky

    Položka č.: 268334

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:14

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jarmila Němcová

    Afrika

    Položka č.: 268335

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:13

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Načeradský

    Tělocvik

    Položka č.: 280023

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:12

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Dopis

    Položka č.: 281074

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:11

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • F. Marinke

    Zátiší s ovocem a džbánem

    Položka č.: 277729

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:10

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)