• Vančura

    Žena na koni

    Položka č.: 259507

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:57

    tempera, karton, 1982, 25,5 x 33 cm, sign. LD Vančura 82, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Michal Vondráček

    Černínský palác s Loretou

    Položka č.: 278969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:38

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Bazilika sv. Jiří

    Položka č.: 278991

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:33

    ocelorytina, 16,5 x 9,1 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Park

    Položka č.: 278971

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:16

    lept, 6 x 5 cm, sign. PD, č. 69/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Karel Kramule

    (1920-1994)

    Ke Hradu

    Položka č.: 278963

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2023 18:11

    kamenorytina, 1982, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD Kar Kramule 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Wiesnera, K. Hofmana, J. Sládka, V. Makovského, B. Fuchse, J. Vaňka na Škole umění ve Zlíně a prof. J. Kaplického a S. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Sklizeň

    Položka č.: 250796

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 16:54

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Tři stromy v krajině

    Položka č.: 220295

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 09. 2023 14:18

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Lucie Raškovová

    (1970)

    Smrt bibliomanova

    Položka č.: 278293

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 15:32

    měkký kryt, suchá jehla, 1999, 22,5 x 48,2 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1999, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 1999, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Lucie Raškovová

    (1970)

    Petrolejové lampy

    Položka č.: 278292

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 15:30

    měkký kryt, suchá jehla, 1998, 34,4 x 20,8 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1998, č. 1/35, vzadu štítek: Grafika roku 1998, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Šalamouna na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslava Lukášová

    (1981)

    Vzpomínky

    Položka č.: 278274

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 14:54

    lept, 2005, 22,3 x 31,2 cm, sign. PD Lukášová, č. 3/4, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Pařízek

    Nostalgie obyčejnosti

    Položka č.: 278271

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2023 14:48

    suchá jehla, 1997, 29,4 x 21 cm, sign. PD Jan Pařízek 1997, č. 4/5, vzadu štítek: Grafika roku 1997, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Dva poháry se zvonky

    Položka č.: 254618

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2023 15:16

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kříž na hřbitově

    Položka č.: 267242

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 15:48

    tuš, papír, 10,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ornament na punčochách

    Položka č.: 267241

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 15:46

    tuš, papír, 1890, 7 x 7 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    Položka č.: 255507

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 14:48

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • František Hodonský

    Podzimní běhy

    Položka č.: 278041

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:52

    litografie, 2012, 53,5 x 43 cm, sign. PD F. Hodonský 2012, č .34/100, mimo tisk polité, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiljí Hartinger

    Motiv kultury

    Položka č.: 278031

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:32

    tužka, papír, 1974, 22 x 43,2 cm, sign. PD J Hastinger 74, PD razítko Dílo, zašlý papír, místy poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    České Budějovice

    Položka č.: 278030

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:30

    litografie, kolorováno, 33 x 20,7 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý papír, na okrajích místy ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Otakarova bašta - České Budějovice

    Položka č.: 278029

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:28

    litografie, kolorováno, 20,7 x 33 cm, značeno PD v kameni R. J. Schuster , zažloutlý a lehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, autodidakt, člen Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Věra Kotasová

    (1939-2019)

    Květina v okně

    Položka č.: 278027

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 21:24

    dřevoryt, 1977, 28 x 17 cm, sign. DU V. Kotasová 77, č. 3/20, PD slepotisková značka papíru, růžky papíru naražené, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Kučery, A. Berana, V. Navrátila, S. Vymětala a F. Bělohlávka na FF UP v Olomouci, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Bouře na horách

    Položka č.: 277997

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:22

    dřevoryt, 1917, 15,1 x 18,2 cm, sign. PD Vik, značeno LD VK, papír na okrajích pokrčený, lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zapadlá chalupa

    Položka č.: 277996

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:20

    dřevoryt, 1920, 8 x 10 cm, sign. PD Vik, 99, LD v desce VK - 20; z cyklu Zimní pohádka, 1921, ušpiněný a pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumn…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Před domem s kohoutem

    Položka č.: 277995

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:18

    lept, 17,7 x 15,7 cm, sign. PD Ant. Majer, 59. imp., LD věnování, papír lehce zašlý a ohmataný, v rozích pokrčený, místy několik drobných skvrnek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Po bouři

    Položka č.: 277994

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:16

    lept, 1918, 17,7 x 19,6 cm, sign. PD Ant. Majer, 7., papír pokrčený a zašlý; u pravého okraje ztmavnutý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Lesní ráno

    Položka č.: 277991

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:10

    voskový pastel, papír, 26,5 x 21,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, u horního okraje papír pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

    Pár

    Položka č.: 277990

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:08

    voskový pastel, papír, 16 x 18 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Kostel

    Položka č.: 277988

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:04

    voskový pastel, papír, 20,8 x 14,9 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Věž mezi stromy

    Položka č.: 277986

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 20:00

    voskový pastel, papír, 16,4 x 20,7 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Muž s bradou

    Položka č.: 277985

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 19:58

    voskový pastel, papír, 21,5 x 15,1 cm, na papíru obtisklé stopy pastelu, v rozích stopy po žluté lepící pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Růže

    Položka č.: 277124

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2023 18:56

    litografie, 1977, 22,3 x 17,2 cm, sign. DU Beneš 77, pasparta, a.t., pasparta lehce zažloutlá, textilní páska kolem pasparty se místy lehce odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu