Frenzel

  • Frenzel

    Výklad Bible

    Položka č.: 1255

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:42

    chromolitografie, 43 x 32,5 cm, značeno LD na kameni Lith. v. Frenzel, rám, na papíře četné skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 102 CZK (5 €)