Jaroslav Skrbek

(1888-1954)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Malostrancká mostecká věž

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:49

    lept, 1920, 27 x 33,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek20, rám, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Chalupa

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:25

    olej, plátno, 45 x 59,5 cm, rám, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu