Čeněk Kvíčala

(1890-1956)

studoval večerně UMPRUM v Praze, navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera, od 1909 studoval u prof. B. Roubalíka a V. Bukovace a na grafické speciálce u M. Švabinského na AVU v Praze

  • Čeněk Kvíčala

    (1890-1956)

    Kuřák

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:17

    olej, plátno, 63 x 52 cm, sign. PD Kvíčala, rám, studoval večerně UMPRUM v Praze, navštěvoval denní školu malíře K. Reisnera, žák prof. B. Roubalíka a V. Bukovace a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu