• Otakar Štáfl

    (1884-1945)

    Chodsko. Cyklus obrazů

    Položka č.: 1103

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:39

    katalog, 4 barev. dřevoryty v přílohách,12 barev. reprodukcí obrazů v přílohách a 10 čb. kreseb v textu, návrh obálky a úprava O. Štáfl, text A. Weber, vydala Politika, Praha 1913, orig. brož provázaná ozdob. nití, velmi pěkný stav, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Severní Čechy

    Položka č.: 1102

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:38

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    P. Křička: O Horácku a Horácích

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:30

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Církev a blouznivci (Historie sektářství a bludařství)

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:28

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Václav Junek

    František Běhounek - Kletba zlata

    Položka č.: 1079

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:15

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Praha v několika pohledech

    Položka č.: 1075

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:11

    bibliofilie

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Sochy

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 10:06

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlk

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 19:43

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:40

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vězeňská koupelna

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:35

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Hrnce a srdce

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:33

    litografie, 1990, 30 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 90, č. 3/45, vlevo nahoře díra v papíru, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Michal Singer

    Ikaros

    Položka č.: 58

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:57

    litografie, 2009, 20,5 x 20,5 cm, sign. PN Singer 09, č. 43/100, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zuzana Dvorská Šípová

    Motorka

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:33

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Ptáci

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:29

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Petr Ptáček

    Žlutá tráva

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:06

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • František Hořava

    (1906-1974)

    Busta

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:31

    sádra, v. 32 cm, značeno F. Hořava, žák J. Mařatky a B. Kafky na AVU v Praze, speciálka O. Gutfreunda, žák E. A. Bourdella v Paříži, člen KVU Aleš v Brně

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Miroslav Pangrác

    (1924-2012)

    Hudba

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:26

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Milan Coufal

    Koruna

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:12

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Hendrych

    Madona II.

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:09

    keramika, 2011, v. 34 cm, sign. zevnitř Jan Hendrych, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Jan Hendrych

    Madona I.

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:08

    keramika, 2011, v. 33,5 cm, sign. zevnitř Jan Hendrych, žák prof. J. Wagnera a J.Kavana na VŠUP v Praze, aspirantura na AVU u prof. Hladíka

  • Milan Coufal

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2023 17:05

    beton, čedič, v. 45 cm, značeno zespodu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Rudolf Svoboda

    (1924-1994)

    Ikaros

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 18:15

    bronz, 1980, 22,5 x 18,7 cm, vzadu nalepen štítek ČFVU s popisem, studium na Odborné škole keramické v Teplicích, žák prof. K. Pokorného na AVU v Praze a prof. G. Antunace na Akademii výtvarných umění v Záhřebu; člen výtvarného odboru Umělecké besedy, zakládající člen skupiny Říjen, člen UVU

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Stanislav Kolíbal

    (1925)

    Tao

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 11. 2023 16:09

    mezzotinta, 1993, 33 x 23,5 cm, sign. PD Kolíbal 93, rám, autorský tisk, DU slepotiskové ratítko Lyra Pragensis, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela a F. Trostera, člen Umělecké besedy, spoluzakladatel skupiny UB 12

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie V

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:40

    dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, rám , Antikvariát Dlážděná, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie IV

    Položka č.: 36

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:39

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie II

    Položka č.: 34

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:37

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Bez názvu (z Lithographe III)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:22

    litografie, 1977, 32 x 24,5 cm, rám , Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Bez názvu (z Lithographe I)

    Položka č.: 18

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:18

    litografie, 1972, 32 x 24,5 cm, rám , Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Bez názvu (z Lithographe III)

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:17

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Božská komedie I

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 17:06

    dřevoryt, 1950-1969, 25,5 x 18 cm, rám, Významný katalánský malíř s osobitým rukopisem byl v roce 1929, po spolupráci na Buñuelově snímku Andaluský pes, přijat do skupiny pařížských surrealistů. Nevázaný umělec, který toužil po zviditelnění a po penězích a nezdráhal se účinkovat v reklamách, však mu…