Michal Rapant
(1986)
Požehnaný plod života tvého!
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:19
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Tomáš Císařovský
Sami sobě I.
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:18
litografie, 2019, 30,5 x 42,5 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 28/30, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Tomáš Císařovský
Sami sobě II.
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:17
litografie, 2019, 30,5 x 42,6 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 22/30, studium na AVU v Praze
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Tomáš Císařovský
Sami sobě III.
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:16
litografie, 2019, 30,5 x 42,7 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 30/30, studium na AVU v Praze
Tomáš Císařovský
Sami sobě IV.
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:15
litografie, 2019, 30,5 x 42,8 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 24/30, studium na AVU v Praze
Otto Placht
Peruánka
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:14
litografie, 2021, 46,8 x 36,4 cm, sign. PD Otto Placht 21, č. 19/40, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Michal Škapa
(1978)
Jezdec beze jména
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:13
litografie, 2018, 46 x 40 cm, sign. PD Michal Škapa 2018
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jan Gemrot
(1983)
Labuť
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:12
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Marko Čermák
Rychlé šípy
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:11
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 30/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Marko Čermák
Bratrstvo Kočíčí pracky
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:10
serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 23/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze
Petr Ptáček
(1968)
Plechovky 1
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:09
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Petr Ptáček
(1968)
Cadillac
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:08
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Michal Bednář
(1975)
Papriky
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:07
dřevořez, 86,5 x 59 cm, sign. vzadu Michal Bednář
Jitka Nesnídalová
(1983)
San Francisco
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:06
litografie, 2016, 43 x 32 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová 2016, č. 39/70
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Michal Rapant
(1986)
Zátiší přežití Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 02
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:05
litografie, 2018, 40 x 46,5 cm, sign. PD Rapant 2018, 37/75
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Martin Salajka
(1981)
Chameleoni
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:04
litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 4/100, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Michal Rapant
(1986)
Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:03
litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018
Martin Salajka
(1981)
Dušičky
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:02
litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, 51/100, ohnutý levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina
Otto Placht
Muž
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:01
litografie, 2019, 58 x 48,5 cm, sign. PD Otto Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
Martin Salajka
(1981)
Kudlanky
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 19:00
litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 17/100, žák prof. M. Rittsteina
Michal Rapant
(1986)
And I kissed her goodbye, said “all beauty must die”
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:59
litografie, 2019, 80 x 55,5 cm, sign. PD Michal Rapant 2019
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Martin Salajka
(1981)
Město
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:58
litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, žák prof. M. Rittsteina
Petr Nikl
Atlas velký: Hadí motýl III
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:57
litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 46/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Petr Nikl
Atlas velký: Hadí motýl II
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:56
litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 45/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví
Tereza Zichová
(1992)
Čekárna II
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:55
tříbarevná litografie, 2020, 43 x 32,5 cm, sign. PD Zichová 2020, č. 7/8
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Petr Fiala
(1969)
Pivoňka (Do středu)
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:54
barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2018, č. 29/45
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Petr Fiala
(1969)
Sestry
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:53
barevná litografie, 2013, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala, č. 4/40, natržený pravý okraj, mimo tisk
Petr Fiala
(1969)
Tvář města
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:52
barevná litografie, 2019, 75,5 x 59 cm, sign. VD Fiala, č. 10/33, jemné červené šmouhy na okrajích
Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)
Petr Fiala
(1969)
Úplný úlet (Ptačí mandala)
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:51
barevná litografie, 2015, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2014, č. 44/44, šmouha na levém okraji
Markéta Bábkova
(1993)
V divadle
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:50
akvatinta, 2018, 20 x 25 cm, sign. PD M.Bábková, č. 3/15
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)