Ctirad Stehlík

(1938-2003)

studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU; malíř, grafik; zpočátku se věnoval krajinomalbě (Sedlčansko a Milevsko), později převládla grafika (barevná litografie); dalším tématem tvorby byla zátiší vytvářená z předmětů denního života nebo figur; koláže sestavované z vlastních prací (litografií) navazovaly na tvorbu F. Tichého; vytvářel poetické grafické listy fantaskních krajin a drobnou grafiku; zabýval se pracemi pro architekturu; zastoupen ve sbírkách NG v Praze, AJG v Hluboké nad Vltavou, Ermitáži v Petrohradu, MG v Brně, GVU v Ostravě a jinde (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2005, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2005)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Kameny

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:56

    litografie, 53,7 x 37,3 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 52/54, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Balvan, Šašek

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:50

    2x litografie, 1982, 15 x 16,5; 8 x 8 cm, vše sign. Ctirad Stehlík, č. 117/200; autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tajemné runy

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, č. 61/63, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stromořadí

    Položka č.: 289

    litografie, 1980, 48,5 x 38 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 80, č. 6/60, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Katedrála sv. Víta

    Položka č.: 1261

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:47

    litografie, 80,2 x 12,7 cm, sign. DU C. Stehlík, pasparta, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dlouhý nos

    Položka č.: 1247

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:39

    lept, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, na zadní straně razítko ČFVU, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pobřeží

    Položka č.: 19114

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:07

    litografie, 37,7 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu