Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Šapito

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:31

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Tomáš Bím

    Železniční most

    Položka č.: 61

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:30

  • Tomáš Bím

    Petřín

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:10

    litografie, 19 x 12 cm, sign. PD Bím, rám, č. 89/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Tomáš Bím

    Piknik

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:16

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Tomáš Bím

    Plot

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:56

    litografie, 6 x 4 cm, sign. DU Bím, č. XX/XX, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Tomáš Bím

    Konev

    Položka č.: 176

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:55

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Tomáš Bím

    Lois

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 09:14

    litografie, 1983, 21,8 x 15,2 cm, sign. DU Bím 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Golfové hřiště

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    litografie, 1993, 65 x 48,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 93, rám, č. 17/100, Tomáš Bím je český malíř, grafik, ilustrátor a člen SČVU Hollar. Vyučil se tiskařem na Odborném polygrafickém učilišti a v roce 1983 získal stipendium Kunstverein Osnabrück. Absolvoval studijní pobyty v Anglii, Francii, Německu č…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 Kč CZK

  • Tomáš Bím

    TK Sparta Praha

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    litografie, 2013, 30 x 24,7 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, rám, autorský tisk VIII/XI, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

  • Tomáš Bím

    Meloun

    Položka č.: 398

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 1995, 15,6 x 11,6 cm, sign. DU Bím 95, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tramvaj

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    litografie, 2019, 48 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím 19, rám, č. 60/83, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

  • Tomáš Bím

    Dům

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    litografie, 2020, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, rám, č. 46/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

  • Tomáš Bím

    Červený stan

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 2014, 21,5 x 15 cm, sign. DU Bím 14, č. 123/180, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Tomáš Bím

    Vzhůru do oblak

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2023 18:00

    litografie, 2020, 48,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 82/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Sifon

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1982, 53,5 x 36,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 82, rám, č. XXIV/XXXV, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Reservé Petangue

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    litografie, 2003, 45 x 35 cm, sign. DU Tomáš Bím 03, rám, č. 9/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Tomáš Bím

    Nábřeží

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    litografie, 1978, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 78, a.t., Tomáš Bím vystudoval Odborné polygrafické učiliště – obor knihtisk a pracoval jako výtvarník Státního divadelního studia Reduta. Živil se návrhy obalů gramofonových desek či tvorbou reklam. V roce 1983 získal stipendium Kunstverein Osnabrück…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 12 000 - 18 000 Kč CZK

  • Tomáš Bím

    Flaška

    Položka č.: 267512

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2023 18:51

    litografie, 2005, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 05, č. 25/90, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Bazén

    Položka č.: 267593

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:37

    litografie, 2010, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 010, č. 21/45, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Dunlop (ex libris Mauler J.)

    Položka č.: 262145

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2022 19:20

    suchá jehla, 1979, 8,5 x 11 cm, sign. PD Tomáš Bím 79, rám, a.t., zažloutlý papír, rám lehce odřen , antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu