Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 317

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 12,5 x 16,5 cm, sign. PD R. Kremlička, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Karel Kappstein: Umělecká litografie

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 10 orig. litografií a obálka R. Kremlička, dodatky Rud. Žaloudek, tisk Kryl a Scotti, vydal Lud. Bradáč, Praha 1921, pův. brož, Ex. 282/500,40s. + přílohy, obálka trochu zašlá a při krajích potrhaná, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwai…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)