Zdeněk Vlach

(1942-1999)

grafik, ilustrátor, scénický a filmový výtvarník, studium na Výtvarné škole v Praze

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Jméno růže

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2023 20:24

    filmový plakát, 42x30cm, 1986, r. J.J. Annaud, velmi dobrý stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Emmanuelle

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2023 19:56

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. jaeckin, 1974, drobná trhlinka při pravém okraji, jinak velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen , antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Loď, Koruna

    Položka č.: 1034

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:13

    2 x lept, 11 x 7; 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Vlach, č. 9/15; č. 3/26, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Lvíček

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 14:57

    akvarel, papír, 15 x 15 cm, sign. PD Vlach, ilustrace do AHOJ, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu