Ludvík Kuba

(1863-1956)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Z mých styků

    Položka č.: 1300

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2023 13:56

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Klobouky

    Položka č.: 267239

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2023 15:40

    tuš, papír, 1885, 8,5 x 6,5 cm, monogr. PD LK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kříž na hřbitově

    Položka č.: 267242

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 15:48

    tuš, papír, 10,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ornament na punčochách

    Položka č.: 267241

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 15:46

    tuš, papír, 1890, 7 x 7 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    Položka č.: 255507

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2023 14:48

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ve voseckých lesích

    Položka č.: 255521

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:37

    akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    Položka č.: 255500

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:22

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Stodola

    Položka č.: 254602

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:02

    pero, papír, 1933, 9,5 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dvě studie

    Položka č.: 254600

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2022 14:01

    tuš, papír, 1885, 5 x 5,5; 7,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, vrátka z Námestova, lomenice v Hruštíně, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)