Ota Janeček
František Halas - Mladé ženy
No.: 5Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1979, sign. Ota Janeček, rozměr souboru 30,5 x 22 cm. Osmi barevnými suchými jehlami doprovodil Ota Janeček, k narozeninám Oty Janečka vydal 15. 8. 1979 Klub přátel umění v Gottwaldově. Tento výtisk má číslo 23, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The M…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Josef Istler
(1919-2000)
Šamsuddín Muhamed Háfez - Z Dívanu
No.: 4Auction price: 6.000 CZK (250 €)
bibliofilie, 1987, vše sign. DU Istler, rozměr alba 31,5 x 22 cm, 6 x barevný lept, vydal Supraphon v roce 1986 v nákladu 200 ks, tento má číslo 188. Ochranný plastový obal místy potrhán., the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the su…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Ludmila Jiřincová
Karel Bednář: Očarované lodi
No.: 3Auction price: 6.000 CZK (250 €)
bibliofilie, rozměr A5, papírový přebal, 1937, 6 kolorovaných leptů od L. Jiřincové, vše signováno'.. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Gottwaldově v nákladu 60 ks, tento má číslo 2, the disciple of prof. T. F. Simon
Adolf Born
(1930-2016)
Miloš Macourek: Jak želva přišla o uši
No.: 2Auction price: 8.000 CZK (334 €)
bibliofilie, 2 x litografie A. Born, 1987, 23 x 16 cm, obě signovány PD A. Born, č. 92/100, Vydáno v Holandsku, v létě 1987, jako 68. publikace nakladatelství Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn. Upravil a vytiskl V. Loosjes. Litografie vytiskl z kamene v nákladu 120 výtisků A. Born. Překlad z češt…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Hanuš Bohman
(1903-1980)
Kresba a rukopis
No.: 780Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
František Langer
(1888-1965)
Pět povídek z vojny
No.: 562Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, Charbin 1920, 102 s., obálka vevázaná, pl. kožená vazba, zl. ořízka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)