• Josef Čapek

    (1887-1945)

    Petr Kropotkin: Mladým lidem

    No.: 240

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Fr. Borový, Praha 1920, 68 s., brož., zažloutlý papír, rozpadlá, potrhaná obálka , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    J. Mahen: Kniha o českém charakteru

    No.: 239

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, úprava J. Čapek, vydal Fr. Obzina, Vyškov na Moravě 1924, 10. sv. edice Obzinových tisků, 137 s., brož, obálka vzadu zašpiněná, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Jules Romains: Na březích Villette

    No.: 238

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Alois Srdce, Praha 1920, 102 s., brož., obálka při okrajích lehce zašlá, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S.K. Neumann: Ať žije život!

    No.: 237

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož, vazba rozpadlá, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Apli…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    R. Coudenhove-Kalergi: Pan Evropa

    No.: 236

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka a naklad. značka Jos. Čapek, překlad O. Laurinová, předmluva Dr. Ed. Beneš, vydal Ot. Štorch - Marien, Praha 1926, 139 sv. edice Aventinum, 111 s., brož., při okrajích pokrčená, poškozená obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Apl…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Pohlednice Prokopu Tomanovi ml.

    No.: 811

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    pohlednice, 1945, Vlastnoručně psaná pohlednice s podpisem z 11.IX.1945, v původní obálce strojopisně značené Špála Václav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Bukovac and Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Špála

    (1920-1970)

    Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.

    No.: 812

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    novoročenka, 1969, 21 x 30 cm, PF 1969 s reprodukcí malířova díla a textem Nerudovy básně z Písní kosmických, sign. Jan Špála (studoval u prof. J.Baucha na VŠUP v Praze. Člen bývalého krajského střediska Purkyně, s nímž vystavoval. Syn jednoho z klasiků českého moderního umění, Václava Špály.). V pů…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Francis Jammes: Román zajícův

    No.: 235

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 38 linorytů, titul, úprava Jos. Čapek, překlad B. Reynek, vydala M. Florianová, Stará Říše 1920, vytiskli Kryl a Scotti, Nový Jičín, Ex. 148, 65 s., plkž. převazba, vydán ze skladu v únoru 1921, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Ar…

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Knut Hamsun: Pan

    No.: 640

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, lept J. Konůpek, úprava M. Kaláb, překlad Dr. G, Pallas, vydala grafická revue Veraikon, Praha 1912, vazba L. Bradáč, 128 s., pergamen. vazba, drobné skvrny na stránkách, vazba lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, …

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Svatopluk Čech: Adamité

    No.: 639

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, ilustrace A. Mucha, vydal F. Šimáček, Praha 1897, vazba Jos. Pfeiffer, 125 s., clpl. vazba se zlaceným reliéfem, zlatá ořízka, prasklá vazba, na hřbetu a v rozích lehce poškozená, drobné skvrny na papíře, ve třech rozích chybí kování, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Miranda

    No.: 1

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:00

    mědirytina, 13,8 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • John Henry Robinson

    (1796-1871)

    Titania

    No.: 2

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:01

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno PD v desce J.H. Robinson, Public a Paris par Delloye, místy skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • John Henry Robinson

    (1796-1871)

    Pelsika

    No.: 3

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:02

    mědirytina, 13,5 x 10,1 cm, značeno PD v desce J.H. Robinson, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Juliette

    No.: 4

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:03

    mědirytina, 13,5 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Cordelia

    No.: 5

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:04

    mědirytina, 13 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Lady Macbeth

    No.: 6

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:05

    mědirytina, 14 x 10,2 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Charles Knight

    (1743-1826)

    Anne Boleyn

    No.: 7

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:06

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno PD v desce Knight, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • John Rogers Herbert

    (1810-1890)

    Die Königinn Katharina

    No.: 8

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:07

    mědirytina, 12,5 x 10,1 cm, značeno LD v desce J. Herbert, Public a Paris par Delloye, místy zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • James Thomson

    (1788-1850)

    Lady Anna

    No.: 9

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:08

    mědirytina, 12,7 x 9,8 cm, značeno PD v desce J. Thomson, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Philip Francis Stephanoff

    (1788-1860)

    Lady Grey

    No.: 10

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:09

    mědirytina, 14,2 x 10,3 cm, značeno LD v desce F. P. Stephanoff, Public a Paris par Delloye, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Die Königinn Margaretha

    No.: 11

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:10

    mědirytina, 13,7 x 10,5 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Johanna von Ark

    No.: 12

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:11

    mědirytina, 13,6 x 10,5 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Margaretha

    No.: 13

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:12

    mědirytina, 13,3 x 10,3 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • George James Stodart

    (1838-1913)

    Prinzessin Katharina

    No.: 14

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:13

    mědirytina, 13,8 x 10,2 cm, značeno PD v desce J. Stodart, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • John Henry Robinson

    (1796-1871)

    Lady Percy

    No.: 15

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:14

    mědirytina, 14 x 10,1 cm, značeno PD v desce H. Robinson, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Edward Henry Corbould

    (1815-1905)

    Constanze

    No.: 16

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:15

    mědirytina, 14,3 x 10,3 cm, značeno LD v desce E. Corbould, Public a Paris par Delloye, zašpiněný a potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Helena

    No.: 17

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:16

    mědirytina, 14,3 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Portia (Gemahlin des Brutus)

    No.: 18

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:17

    mědirytina, 14,2 x 10,7 cm, značeno PD nečitelně, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Henry Richard Cook

    (1802-1849)

    Cleopatra

    No.: 19

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:18

    mědirytina, 13,8 x 10,3 cm, značeno PD v desce H. Cook, Public a Paris par Delloye, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • William Henry Mote

    (1803-1871)

    Silvia

    No.: 20

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 04. 2024 18:19

    mědirytina, 15 x 10,4 cm, značeno PD v desce W. H. Mote, Public a Paris par Delloye, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.