Zapadlo
Předjaří
No.: 281824Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 19:07
olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Ladislav Vraný
Březová alej
No.: 279065Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 19:06
olej, karton, 33 x 38 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Josef Vokoun
(1893-1972)
No.: 139890Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 19:05
watercolour, cardboard, 15 x 21,5 cm, signed LD Jos. Vokoun, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Hrázděný dům v lese
No.: 281787Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 19:04
akvarel, papír, 43,5 x 33,5 cm, sign. PD K. Tondl, rám, na zadní straně přípis: vystaveno na členské výstavě v Obecním domě v Praze 1940, pasparta na zašpiněna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in…
Current price: 800 CZK (34 €)
Tognotti
U vody
No.: 281798Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 19:03
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
J. Švihla
Zasněžená krajina
No.: 278928Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 19:02
olej, deska, 23,5 x 27,5 cm, sign. LD, rám, zezadu polité , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
J. Švihla
No.: 278929Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 19:01
olej, deska, 23,5 x 27,5 cm, sign.LD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Aleš Štolovský
(1911-1987)
Odcházející zima
No.: 281792Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 19:00
olej, plátno, 1959, 50 x 70 cm, sign. PD Aleš Štolovský , napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
K. Svatek
Tetřev
No.: 281790Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:59
olej, karton, 40 x 47 cm, sign. PD Svatek K., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jaroslav Steinberger - Kovařovic
(1886-?)
Jaro
No.: 254780Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:58
tempera, white, cardboard, 1932, 43 x 50 cm, signed lower/left Jar. Steinberger - Kovařovic, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Sobotka
Údolí řeky
No.: 281834Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:57
olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Schindler?
No.: 281803Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:56
tempera, papír, 28,5 x 40 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Stanislav Sedlář
(1900-?)
Krajina s potokem
No.: 281833Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:55
olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
František Sádovský
(1909-1992)
No.: 279830Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:54
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Egon J. Rosbroy
(1905-1974)
No.: 277860Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:53
olej, karton, 60 x 49,5 cm, sign. LD, rám, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Jar. Pittl
Dům u potoka
No.: 281832Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:52
olej, sololit, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. PD Jar. Pittl 59, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ve vsi
No.: 274494Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:51
pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina I.
No.: 274495Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:50
voskový pastel, papír, 1969, 29 x 40 cm, sign. PD Pitrmann 6. 8. 1969, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina II.
No.: 274496Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:49
voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 1970, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina III.
No.: 274497Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:48
voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 29. 8. 1970, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
No.: 279471Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:47
akvarel, tuš, papír, 43,5 x 61,5 cm, sign. DU Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
R. Petrovský
No.: 281842Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:46
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Miloslav Pecháček
(1923-1991)
Z jižních Čech
No.: 281778Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:45
akvarel, papír, 28 x 38,5 cm, sign. PD Pecháček, rám, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo
Karel Novák
(1915-2006)
No.: 200303Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:44
olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD K. Novák, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. B. Obrovsky, K. Minar, B. Slansky, O. Stefan, V. V. Štech and Josef Zrzavy at the Academy of Fine Artists in Prague
U řeky
No.: 281836Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:43
Current price: 200 CZK (9 €)
Luční krajina
No.: 281835Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:42
Current price: 200 CZK (9 €)
Zřícenina
No.: 281838Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:41
Current price: 400 CZK (17 €)
Krajina s řekou
No.: 281802Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:40
Current price: 600 CZK (25 €)
No.: 281786Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:39
Current price: 50 CZK (3 €)
V rákosí
No.: 281809Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:38
olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)