Michal Romberg
(1918-1982)
Návrh kostýmu Ladislava Peška
No.: 265830Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:04
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Slíva
Cibulka
No.: 266177Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:06
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Dívky
No.: 266310Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:08
Current price: 700 CZK (30 €)
Rastislav Michal
Ráno v Paříži
No.: 266367Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:10
Abstraktní kompozice
No.: 266390Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:12
Current price: 500 CZK (21 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Venuše
No.: 266751Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:14
Current price: 150 CZK (7 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Silueta
No.: 266752Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:16
Current price: 120 CZK (5 €)
Šindelek
Eforie Sud
No.: 267049Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:18
Current price: 180 CZK (8 €)
Šindelek
Kanoe na mořském břehu
No.: 267050Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:20
Current price: 350 CZK (15 €)
No.: 267122Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:22
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Prchal
Autoškola
No.: 267177Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:24
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Rybaření
No.: 267178Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:26
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Pomlázka
No.: 267179Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:28
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
C. E. Wagstaff
Lord Clarendon
No.: 267251Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:30
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
E. Scriven
Sir W. Herschell
No.: 267252Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:32
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Josef Sahula
Podvečer
No.: 267256Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:34
litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Boris Soukup
(1932-1984)
A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl
No.: 267698Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:36
dry needle, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. lower/right B. Soukup 74, no. 1/10, in the left part in the middle the paper is torn, at the bottom edge in several places lightly torn, in the upper part outside the print gray paper, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Eva Jandejsková
Dívka s červenou růží
No.: 267776Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:38
ceramics, 25,5 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Müller
(1934-2014)
Motýl / Vesnice
No.: 268049Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:40
tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Jiří Müller
(1934-2014)
Svíčka
No.: 268050Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:42
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
František Peterka
(1920-2007)
Vesmírná kolize
No.: 268070Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:44
lept, 1958, 6 x 5,8 cm, sign. DU František Peterka 58, papír při levém okraji ve spodní části nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
No.: 268072Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:46
dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
No.: 268074Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:48
dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
J. Posselwhite
Sir Richard Arkwright
No.: 268089Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:50
mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
C. Cook
Professor Wheatstone
No.: 268090Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:52
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
W. Holl
Sir Thomas Munro
No.: 268091Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:54
mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Jindřich Wielgus
(1910-1998)
Žena s drakem
No.: 268780Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:56
suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, Aantiqari.at Radhošťská,
Miroslav Houra
(1933-2006)
Na břehu
No.: 268851Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:58
dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Educat…
Karel Sládek
Dva muži
No.: 269420Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:00
tuš, běloba, papír, 18,8 x 23,3 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Jiroudek
Karel Frauknecht
(1925-1994)
5. stav
No.: 269426Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:02
lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)