auction history

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Máchovský motiv

    No.: 278846

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2023 15:04

    litografie, 1988, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD Kábrt, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela and Benda

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Klobouky

    No.: 267239

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2023 15:40

    tuš, papír, 1885, 8,5 x 6,5 cm, monogr. PD LK, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Makoň

    Portrét muže

    No.: 276955

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 20:56

    tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Krajina se třemi stromy

    No.: 274664

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 19:08

    reprodukce, 21 x 27,2 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Automobilka

    No.: 274647

    Auction price: 140 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:54

    tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň,

    Current price: 440 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na pastvě

    No.: 274483

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:22

    dřevoryt, 1921, 15,2 x 19,8 cm, Život, příloha, papír nahoře pokrčený, spodní okraj papíru otrhaný, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Pohledy na město (Svatební oznámení Petra Malá a Zdeněk Troup)

    No.: 270460

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:12

    litografie, 22,5 x 49,8 cm, 3x signatúra M. Troup, pozvánka přeložená na tři části, na každé tištěná grafika, papír lehce zašlý a jemně zažloutlý, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prag…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    No.: 269978

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2023 18:04

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Ludmila Mazancová

    No.: 279034

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 22:54

    pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Útěk do Egypta

    No.: 278769

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 22:26

    tisk, 13,9 x 9,2 cm, sign. PD F. Duša, značeno v desce PD FD, papír lehce zažloutlý, v levém horním rohu čtyři drobné černé tečky, levý okraj papíru otřepen po odtržení, , the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Švengsbír

    Chrliče

    No.: 267427

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 20:14

    litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Karel Musil

    (1982)

    Vodnář

    No.: 259253

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:28

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Město

    No.: 244325

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:08

    serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, , studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nové lyžařské kraje

    No.: 240745

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2023 18:04

    tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: "Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma.", zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu, ,

    Current price: 450 CZK (19 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét ženy

    No.: 278324

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:44

    serigrafie, 28,2 x 26,5 cm, sign. PD Kožíšek, a.t. - 2, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Tři čluny

    No.: 278010

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:40

    tempera, papír, 1988, 22,6 x 62,6 cm,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Lodě v přístavu

    No.: 278009

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:38

    tempera, papír, 1988, 22,6 x 61,7 cm, sign. PD 88,

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Jezero

    No.: 278006

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:32

    tuš, akvarel, papír, 21 x 41 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Ruch velkoměsta

    No.: 277993

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:24

    litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý, , the disciple of prof. E. Dite, J. Schikaneder, M. Svabinsky, member of The Group of Fine Artists in Brno, co-founder of SCVU, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Alois Moravec

    Na pláži (Balt)

    No.: 277974

    Auction price: 220 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:20

    tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts …

    Current price: 220 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Mezi domy

    No.: 277966

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 22:16

    suchá jehla, 10,7 x 11,8 cm, sign. PD A. Moravec, zezadu věnování: Panu red. A Weingovi věnuje A Moravec, zažloutlý a mírně zašlý papír; pravý horní roh papíru pokrčený, vlevo dole žlutá skvrnka, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Des…

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Pokušení sv. Antonína

    No.: 277780

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 21:54

    suchá jehla, 1923, 17,8 x 23,5 cm, sign. PD 1923, rám, zažloutlý papír,

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Helena Horálková

    Zvířátka u krmení

    No.: 277181

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 21:44

    litografie, 1991, 49 x 62,5 cm, sign. PD Helena Horálková 91, rám, č. 1/20, , the disciple of R. Klimovic, J. Horanek and J. Mahelka at The Secondary School of Arts in Prague, prof. W. Klemke at Kunsthochschule in Berlin

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Karel Oberthor

    Kvetoucí stromy

    No.: 279036

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 21:12

    pastel, uhel, fix, papír, 28,5 x 55 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, mírně zažloutlá pasparta, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Toaletní stoleček

    No.: 277917

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:56

    pálená hlína, 22,2 x 33,9 cm, sign. vzadu Marta Taberyová,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Marta Taberyová

    (1930-2019)

    Šperkovnice

    No.: 277916

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:54

    pálená hlína, 33,5 x 21,6 cm, sign. vzadu Marta Taberyová,

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Podzim v zahradě

    No.: 277911

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 20:52

    olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jan Mráček

    Z Klosterneuburgu

    No.: 274117

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 18:58

    akvarel, běloba, papír, 1901, 37,5 x 27,5 cm, sign. PD Jan Mráček 1901, rám, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • František Antonín Jelínek

    Portrét dívky

    No.: 274028

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 11. 2023 18:50

    olej, dřevo, 20,7 x 17,3 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám, na rámu oděrky ,

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Úsměv

    No.: 266580

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2023 18:38

    kombinovaná technika, sololit, 89,5 x 78 cm, monogr. PD R, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague