• Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe. Život a zvláštní podivná dobrodružství Robinsona Crusoe námořníka z Yorku

    No.: 98

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, přeložil Albert Vyskočil, úprava V.H. Brunner, vydal Ladislav Kuncíř, Praha 1926, 383 s., brož s obálkou, obálka značně poškozená, vazba při okrajích a hřbetu poškozená, na prvních stranách drobné skvrny na papíře, zachovalý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe. Podivuhodná dobrodružství trosečníka na pustém ostrově

    No.: 97

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, ilustrace a obálka František Kubáň, typo. úprava Oldřich Štěpánek, volně vypravují Jaroslav Božkovský a Jiřina Mnichovská, vydalo nakladatelství Klas, Praha 1932, 125 s., poloplátěná vazba, prasklá předsádka, vazba lehce zašlá a zkosená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joachim Heinrich Campe

    (1746-1818)

    Robinson Crusoe

    No.: 103

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podle Campeho pro mládež upravil F. Hofmann, 4 barvotiskové ilustrace W. Schäfer, v němčině, vydal Globus Verlag, Berlin 1890, 182 s., původní clpl. nakladatelská vazba, odřené rohy a hřbet, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    Robinson Crusoe

    No.: 99

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, volně vypravuje Josef V. Pleva, ilustrace Zd. Burian, obsahuje pérovky z vyd. SNDK (1956) doplněné o menší drobné kresby pro vydání SPN (1958), vydalo SPN, Praha 1961, 2. vydání, 262 s., poloplátěná vazba, odřené rohy, lehce zašpiněná, skvrna na hřbetu, dobrý stav , Provenance: Antiquarian …

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    The Life and Adventures of Robinson Crusoe / Three Volumes completed in one

    No.: 96

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, všechny tři díly v jednom svazku, rytinu portrétu D. Defoe ve frontispisu podle předlohy J. Richarsona, rytina v titul.listu a 8 rytin v přílohách ilustrujících Robinsonovy příhody od různých tvůrců, 2 konc. viněty, anglicky, antikva, dekor. linky, v úvodu stať o životě D. Defoea, autorova př…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Daniel Defoe (De Foe)

    (1660-1731)

    The Life and Adventures of Robinson Crusoe / With a Biographical Sketch of De Foe, Written Expressly for this Edition and illustrations from original designs.

    No.: 95

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 2 svazky, rytina portrétu D. Defoe ve frontispisu 1. svazku, ryl Freeman, 16 rytin v přílohách ilustrujících Robinsonovy příhody Jacob George Strutt, životopisná studie D. Defoea Th. Roscoe, v závěru krátká studie o Robinsonově předobrazu Alexandru Serlkirkovi, vydal Cochrane and Pickersgill,…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Joachim Heinrich Campe

    (1746-1818)

    Robinson der Jüngere

    No.: 94

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, dva díly v jednom svazku, rytina ve frontispisu 1. dílu, pravděpodobně podobizna autora sedícího mezi dětmi pod stromem,a 2. dílu, německý text frakturou, zdobné linky, signatury, kustody, vydal B. Ph. Bauer, Wien 1812, polokož. vazba se zlac. ornamenty na hřbetu, XVIII, 522s., vazba na hřbet…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Marysko

    (1915-1988)

    Emoční itinerář + Za Karlem Maryskem

    No.: 89

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, 1) Emoční itinerář, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, jako svou 66. publikaci, obs. Emoční diář, Milostní deník, Groteskní povídky, He Hablado con Fidel, Vyřkl prdel v Národním divadle, Filosof z předměstí, Ediční poznámka, clpl. vazba se zlacením, 318s., velmi dobrý stav; 2) Za Karlem …

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Rukopis s podpisem

    No.: 93

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 34 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Hovory s veverkou

    No.: 92

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 3x podp. na tit. listě: B. Hrabal, Karel Michal a Jiří Suchý (autoři povídek v knize), vyd. Čs. spisovatel, Praha, 1963, il. V. Fuka, pův. clpl. vazba s ob., 170s., obálka výrazněji poškozená, stav knihy dobrý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Poupata

    No.: 91

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, většina nákladu zabavena a zničena, vyd. Mladá fronta, Praha, 1970, výtv. dopr. Vladimír Boudník, upr. M. Albich, clpl. vazba s ob., 237s., jen lehce zažloutlé okraje obálky, jinak jde o velmi pěkný a dobře zachovalý exemplář, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Toto město je ve společné péči obyvatel

    No.: 90

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, exemplář ve vynikajícím stavu, kniha i obálka jako nové, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1967, typ. O. Hlavsa, fot. Miroslav Peterka, pův. clpl. vazba s ob., bez paginace, výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Konvolut tří Boudníkovských textů

    No.: 87

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, obs. 1) V. Boudník: Corpus Delicti (kresby a dopisy 1956-1957), vyd. Spolek přátel Vladimíra Boudníka, 1974, edice Explosionalismus, 200 výtisků, upr. O. Hamera, volné listy v pův. ob.; 2) V. Merhaut: Testy Vladimíra Boudníka, Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. č. 133, 2x dvojlist (6s.); …

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Konvolut 12 textů B. Hrabala a 3 okolo něj (Pražská imaginace)

    No.: 86

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, obs. 12x sešit Pražské imaginace s texty B. Hrabala: sv. 69 Veřejná sebevražda (1989, 16s.), sv. 74 Amerika začala u Zlatýho Tygra (1989, 32s.), sv. 86 Gray Hound Story (1989, 16), sv. 88 Bílý koníček (1989, 10s., drobný rukopisný dodatek/oprava na posledním listě B.H.?), sv. 171 To co zby…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    To bylo tenkrát na ostrově Capri (dilucidní intervaly)

    No.: 85

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. a dodatek na konci textu B. Hrabal (A jsem tedy ztracen..., přípis a datace U Háků 4.11.90), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. 138, sešit, 10s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Vánoční večerníček

    No.: 84

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. šifrou na ob. B. Hrabal, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1992, sv. 255, náklad 90 výtisků, sešit, 8s., lehce ušpiněno, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Srpnový morytáty

    No.: 83

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. na ob. B. Hrabal (s přípisem a datací v Zelené laboratoři 9.8.92 - zelená laboratoř = Krušovická pivnice / Brčálka), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1992, sv. 249, náklad 40 výtisků, sešit, 8s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Veselé Vánoce (koleda)

    No.: 82

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. šifrou na ob. a jeden další přípis na str. 5 B. Hrabal (s přípisem a datací Zelená laboratoř 19.1.92 - zelená laboratoř = Krušovická pivnice / Brčálka), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1992, sv. 202, náklad 40 výtisků, sešit, 8s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Modrý pokoj

    No.: 81

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. šifrou na ob. B. Hrabal (s datací 1.7.91), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1991, sv. 169, náklad 40 výtisků, sešit, 8s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Pohádka o zlaté Praze

    No.: 80

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. na ob. B. Hrabal (s přípisem a datací Brčálka 5.5.91), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1991, sv. 160,, sešit, 8s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Totální strachy

    No.: 79

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp.šifrou na tit. listě B. Hrabal, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. 140, 2. opravené vyd., sešit, 22s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Cassius v emigraci

    No.: 78

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. na tit. listě B. Hrabal (s datací 26.8.90), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. 124, sešit, 8s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Ponorné říčky (12. dopis Dubence)

    No.: 77

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. na tit. listě B. Hrabal (s datací 6.5.90), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. 110, náklad 50 výtisků, sešit, 8s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Osm a půl (ještě jeden dopis Dubence)

    No.: 76

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. za tit. listem B. Hrabal (s datací 21.1.90), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1990, sv. 96, 1. vydání, sešit, 8s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Živoucí řetězy - 7. dopis Dubence

    No.: 75

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. šifrou s datací na ob. B. Hrabal (2.3.91), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 93, 1. vydání, sešit, 10s., podp. a datace lehce rozmazané, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Listopadový uragán - 6. dopis Dubence

    No.: 74

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podp. s věn. na ob. B. Hrabal (s datací 3.12.89), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 92, 1. vydání, sešit, 20s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Několik vět

    No.: 73

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podpis na ob. B. Hrabal (s datací 4.11.89), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 79, 1. vydání, sešit, 16s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Kouzelná flétna (původní verze)

    No.: 72

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podpis na ob. B. Hrabal (s datací 2.4.91), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 63, varianta bez tiráže, sešit, 18s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Kouzelná flétna (původní verze)

    No.: 71

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podpis na ob. B. Hrabal (s datací 4.6.89), vyd. Pražská imaginace, Praha, 1989, sv. 63, varianta s tiráží na zadní straně, sešit, 18s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Hrabal

    (1914-1997)

    Stůl, kterému chybí noha

    No.: 70

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, podpis na ob. B. Hrabal, vyd. Pražská imaginace, Praha, 1987, sv. 23, 1. vydání, sešit, 29s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.