• Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    No.: 281602

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:45

    litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    No.: 281603

    Auction price: 2.100 CZK (88 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:46

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Paderlik and J. Ptacek at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of the group Tvrdohlavi

    Current price: 2.100 CZK (88 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Matoušek

    (1967)

    Modré proužky

    No.: 281604

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:47

    serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Bradáček

    (1922-1984)

    Hlava

    No.: 281605

    Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:48

    patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73

    Current price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Váza Chimera

    No.: 281606

    Auction price: 42.000 CZK (1.750 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:49

    sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001

    Current price: 42.000 CZK (1.750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Rybník

    No.: 281607

    Auction price: 9.900 CZK (413 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:50

    olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám

    Current price: 9.900 CZK (413 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Kameny ve tmě

    No.: 281608

    Auction price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:51

    olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…

    Current price: 39.000 CZK (1.625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    No.: 281609

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:52

    olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Slunečnice

    No.: 281610

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:53

    olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Vražda v rákosí

    No.: 281611

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:54

    olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Keř

    No.: 281612

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:55

    olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Na louce

    No.: 281613

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:56

    olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Červená květina

    No.: 281614

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:57

    olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kytice

    No.: 281615

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:58

    olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, , the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Bez názvu

    No.: 281616

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:59

    olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Richard Fischer

    (1968)

    Město za soumraku

    No.: 281617

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:00

    kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Richard Fischer

    (1968)

    Město za soumraku

    No.: 281618

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:01

    giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Dáma a nápadník

    No.: 281619

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:02

    koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Běžci

    No.: 281620

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:03

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Noční zábava

    No.: 281621

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:04

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai II

    No.: 281622

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:05

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    No.: 281623

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:06

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Krajina

    No.: 281624

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:07

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Ještěrka

    No.: 281625

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:08

    propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milan Perič

    (1957)

    Burning heads - Yellow flame

    No.: 281626

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:09

    akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Burget

    (1970)

    Na samotě II

    No.: 281627

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:10

    olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Opočenský

    (1954)

    Ze souboru Nucleus

    No.: 281628

    Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:11

    pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…

    Current price: 95.000 CZK (3.959 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stefan Milkov

    (1955)

    Voyeur

    No.: 281629

    Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:12

    akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the constituent member of the group Tvrdohlavi, Nova skupina and Ceska alternativa

    Current price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Kompozice

    No.: 281630

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:13

    airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Naceradsky at The University of Technology in Brno

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vlhké schody

    No.: 281631

    Auction price: 62.000 CZK (2.584 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:14

    olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atte…

    Current price: 62.000 CZK (2.584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.