auction history

    Strom v měsíčním svitu

    No.: 274423

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 16. 10. 2023 21:52

    dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíru několik drobných nahnědlých flíčků,

    Current price: 170 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Milan Janáček

    Kašpárek

    No.: 278959

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2023 18:07

    lept, 1983, 7,6 x 5,9 cm, sign. PD M. Janáček 83, 44105, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Ernst Dintl

    Květina

    No.: 278935

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2023 18:06

    suchá jehla, 10 x 7,8 cm, sign. PD Ernst Dintl

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jaroslav Dajč

    Žíznivý poutník

    No.: 278936

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2023 18:05

    lept, monotyp, 11,4 x 7,9 cm, sign. PD Jaroslav Dajč, 80/80, Exlibris František Vencl, the disciple of prof. Toufr, Bulant, Kos and Hylis at The Institute of Education in Jihlava, prof. Hadlac at The Faculty of Education - Masaryk University in Brno, member of The Association of Fine Artists from Vy…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    Noty

    No.: 278943

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 10. 2023 18:02

    litografie, 1958, 16 x 10,5 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1959, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID8**3 History of bids

  • Jan Samec

    (1917-1988)

    Zimní pole

    No.: 278927

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2023 18:25

    akvarel, tuš, papír, 32,5 x 45 cm, sign. LD Jan Samec, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Nová radnice v Brně

    No.: 265070

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:47

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Oběti války

    No.: 229869

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:45

    dřevoryt, 22,8 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association o…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Krajina s elektrickým vedením

    No.: 262833

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:44

    dřevoryt, 1955, 22,5 x 31,5 cm, sign. PD K. Štěch 55, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený, zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Graphics at the atelier of prof. Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. F. T. Si…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Helena Salichová

    (1895-1975)

    V podvečeru na pastvě

    No.: 268397

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:37

    dřevoryt, 24,5 x 43 cm, sign. PD Helena Salichová, pasparta, autorský tisk, věnování pí D. Havlové, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Přívoz v Roudné

    No.: 265087

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:31

    litografie, 1943, 20,5 x 27 cm, sign. PD A. Moravec 43, č. 46/50, zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Luděk Majer

    (1925)

    V Beskydech

    No.: 169260

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:27

    litografie, 1988, 14,4 x 29 cm, sign. DU L. Majer - 1988

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Vzpomínky na hodiny francouzštiny

    No.: 247152

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:07

    suchá jehla, 1982, 17,9 x 13 cm, monogramováno PD MD 20.6.1982, v horní části mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Jarmila Čermáková

    Krajinný terč

    No.: 262743

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:03

    lept, 33,3 x 21,3 cm, sign. PD J. Čermáková, 21/50, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jan Blaha

    (1961)

    Madona II.

    No.: 249399

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2023 18:00

    lept, 49 x 39,5 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vančura

    Žena na koni

    No.: 259507

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:57

    tempera, cardboard, 1982, 25,5 x 33 cm, signed lower/left Vančura 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Michal Vondráček

    Černínský palác s Loretou

    No.: 278969

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:38

    litografie, 22,5 x 16 cm, sign. PD M. Vondráček, č. 51/100, zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Bazilika sv. Jiří

    No.: 278991

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:33

    ocelorytina, 16,5 x 9,1 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Park

    No.: 278971

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:16

    lept, 6 x 5 cm, sign. PD, č. 69/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Karel Kramule

    (1920-1994)

    Ke Hradu

    No.: 278963

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 10. 2023 18:11

    kamenorytina, 1982, 18,5 x 12,9 cm, sign. PD Kar Kramule 82, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Sklizeň

    No.: 250796

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 09. 2023 16:54

    litografie, 14,6 x 20,8 cm, sign. PD J. Mahelka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Tři stromy v krajině

    No.: 220295

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 09. 2023 14:18

    litografie, 13 x 19 cm, sign. PD MHolý 57, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hol…

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Lucie Raškovová

    (1970)

    Smrt bibliomanova

    No.: 278293

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2023 15:32

    měkký kryt, suchá jehla, 1999, 22,5 x 48,2 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1999, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 1999, při okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Lucie Raškovová

    (1970)

    Petrolejové lampy

    No.: 278292

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2023 15:30

    měkký kryt, suchá jehla, 1998, 34,4 x 20,8 cm, sign. PD Lucie Raškovová 1998, č. 1/35, vzadu štítek: Grafika roku 1998, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jaroslava Lukášová

    (1981)

    Vzpomínky

    No.: 278274

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2023 14:54

    lept, 2005, 22,3 x 31,2 cm, sign. PD Lukášová, č. 3/4, vzadu štítek: Grafika roku 2005, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Jan Pařízek

    Nostalgie obyčejnosti

    No.: 278271

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2023 14:48

    suchá jehla, 1997, 29,4 x 21 cm, sign. PD Jan Pařízek 1997, č. 4/5, vzadu štítek: Grafika roku 1997, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Komárek

    Dva poháry se zvonky

    No.: 254618

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2023 15:16

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kříž na hřbitově

    No.: 267242

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 15:48

    tuš, papír, 10,5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ornament na punčochách

    No.: 267241

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 15:46

    tuš, papír, 1890, 7 x 7 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    No.: 255507

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2023 14:48

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids