auction history

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Havrani (PF 1986)

    No.: 280998

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:06

    dřevoryt, 1985, 5,1 x 9,7 cm, sign. PD Karel Dlabola, 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Pobřeží na Brači

    No.: 280999

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:05

    litografie , 1969, 16 x 20,5 cm, sign. PD Karel Dlabola 1969, 27/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    V Malé Tatře

    No.: 281000

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:04

    dřevoryt , 1965, 10,3 x 15,3 cm, sigm. PD Karel Dlaboha 1965, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Večer na chalupě

    No.: 281001

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:03

    litogrfie , 1985, 12,2 x 17,7 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1985, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Indiánské léto v Torontu

    No.: 281002

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:02

    litografie , 1982, 10,4 x 24,2 cm, sign. PD Karel Dlabola 1982, 78/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Bělohradská zima

    No.: 281003

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:01

    litografie , 1982, 22,4 x 29,6 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1982, 6/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Stará pinie nad mořem

    No.: 281004

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2024 18:00

    litografie , 1987, 22,1 x 34,8 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Vinopal

    Z kopce

    No.: 221107

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:41

    bromostříbrná fotografie, 11,2 x 26,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jolana Pavelková

    Noty potmě

    No.: 220272

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:40

    fotografie, 2006, 24,7 x 16,1 cm, sign. ZS Jolana Pavelková 2006, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**9 History of bids

    Hraboš I.

    No.: 250711

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:39

    bromostříbrná fotografie, 29 x 38 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Hraboš II.

    No.: 250712

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:38

    bromostříbrná fotografie, 23 x 29 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Petr Baďura

    Abstrakce

    No.: 220345

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:37

    fotografie, 2000, 23,8 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    Fotogram - Tušení stínu a souvislostí

    No.: 220346

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:36

    fotografie, 2001, 23,7 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2001, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    Klaviatůra u F. Galla

    No.: 259280

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:35

    fotografie, 1999, 23,8 x 30,4 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    U Karlova mostu

    No.: 259281

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:34

    fotografie, 1999, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 1999, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    Still life v kuchyni

    No.: 259282

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:33

    fotografie, 2000, 30,2 x 23,8 cm, sign. na zadní straně Baďura P. 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Petr Baďura

    I toto je život

    No.: 259283

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:32

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ladislav Vlodek

    (1907-1996)

    Červená jablka

    No.: 273771

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:31

    oil, painter's cardboard, 17 x 30,3 cm, signed lower/right L. Vlodek, rám, on the back side MSMU label with description, small scratches on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

  • Arna Vazačová

    No.: 266579

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:30

    akryl, plátno, 80 x 60 cm, monogr. PD AV, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Lubomír Štefka

    Abstraktní krajina

    No.: 265075

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:28

    kombinovaná technika, 17 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Lubomír Štefka

    No.: 281079

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:27

    tempera, kombinovaná technika, papír, 1979, 18,5 x 12 cm, sign. PD Štefka79, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Karel Solařík

    (1915-2007)

    Stařenka

    No.: 277877

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:26

    litografie, 28,5 x 23 cm, sign. PD K. Solařík, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Schmoranz?

    Setkání (Die Begenung)

    No.: 246574

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:25

    tuš, papír, 18,6 x 14,7 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Oberthor

    Pranostika - březen

    No.: 273721

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:24

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Egyptské dobrodružství

    No.: 218006

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:23

    tempera, běloba, tuš, papír, 33,5 x 25,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Dívka a voják

    No.: 218007

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:22

    tempera, běloba, tuš, papír, 37,2 x 25 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Lovecké zátiší I.

    No.: 277318

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:21

    oil on canvas, 18th century, 58 x 83 cm, rám, painting slightly cracked, small damages on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Lovecké zátiší II.

    No.: 277319

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:20

    Abstrakce

    No.: 281077

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:19

    olej, plátno, 50 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Na zápraží

    No.: 281078

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 03. 2024 18:18

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 14,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)