Petr Minka

(1961)

  • Petr Minka

    (1961)

    Mauglí

    No.: 267171

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 19. 10. 2022 14:03

    litografie, papír, 2016, 32 x 25 cm, sign. DU Petr Minka 16, č. 35/50

    Current price: 3.000 CZK (125 €)