Patrik Hábl

(1975)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Abstraktní krajina

    No.: 28

    Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:27

    akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…

    Current price: 98.000 CZK (4.084 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Černá hora

    No.: 44

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:43

    akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…

  • Patrik Hábl

    (1975)

    No.: 48

    Auction price: 100.000 CZK (4.167 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:47

    akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl

    Current price: 100.000 CZK (4.167 €)