Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 28Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:27
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Patrik Hábl
(1975)
Černá hora
No.: 44Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:43
akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…
Patrik Hábl
(1975)
No.: 48Auction price: 100.000 CZK (4.167 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:47
akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl
Current price: 100.000 CZK (4.167 €)