Bohuslav Reynek

(1892-1971)

LIST OF AUTHORS

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Žízně

    No.: 21

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, vydal Lad. Kuncíř, Praha 1921, úprava (titulní a obálková kresba) František Vik, 500 výtisků, 106 s., clpl. vazba, vevázaná obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Jean Giono: Vysočiny

    No.: 20

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, kresba a překlad B. Reynek, vydali Bohuslav Durych a Vlastimil Vokolek , Pardubice 1936, edice Delfín, 700 výtisků, 141 s., clpl. vazba, obálka vevázaná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Modlitby (Stará Říše)

    No.: 18

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, naproti titulu vevázána / částečně vlepena suchá jehla B. Reynka (nesign., papír oříznut do fomátu knihy 14 x 8,5cm, původ nejasný), vyd. a přel. Ant. L. Stříž, Stará Říše, 1917, ruční papír, dvoubarevný tisk, paginace každého z oddílů modliteb zvlášť (cca 100 stran), převazba do clkžn.…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Georges Bernanos: Noc

    No.: 17

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, v překladu B. Reynka, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1928, v edici Atlantis, sv. 2., ex. 162/350 na antiku, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 43s., několik volných archů, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Léon Bloy: V temnotách

    No.: 16

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, úprava a dřevoryt ve frontispisu Jaroslav Benda, vyd. Jan. V. Pojer, Brno, 1934, v edici Atlantis, sv. 24., ex. 146/350 na offsetu, přel. B. Reynek, tiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, pův. brož, 114s., několik volných archů, lehce opotřebené okraje ob., jinak velmi dobrý stav, Aantiqa…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Suzanne Renaud: Tušený úsvit

    No.: 15

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, sbírku veršů doprovázejí dva grafické listy /pozdější otisky/ Bohuslava Reynka. Vydal Památník národního písemnictví pro Spolek českých bibliofilů v Praze, 1981. Uloženo v papírových deskách 30 x 22 cm.

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Hans Carossa: Básně

    No.: 405

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    samizdat, vzácně se objevující Reynkův překlad básní H. Carossy, nedat. a neznačený samizdat, paginováno - 29 listů, průklepový papír svázaný do plátěných desek, zažloutlé okraje, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.