Dalibor Chatrný

(1925-2012)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    No.: 19

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:18

    akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…

    Current price: 22.000 CZK (917 €)