Milan Grygar
(1926)
Kompozice II.
No.: 2Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
serigrafie, 1992, 40 x 70 cm, sign. PD Milan Grygar 1992, č. 35/50, Milan Grygar je původem slovenským současným vizuálním umělcem, který se ve své tvorbě již od 60. let 20. století zabývá především propojením obrazu, zvuku a prostoru. Autor studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Josefa Novák…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Milan Grygar
(1926)
Kompozice I.
No.: 1Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Milan Grygar
(1926)
Antifona
No.: 281564Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:07
serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema, disciple of Prof. J. Novák and E. Filla at the Academy of Art, Architecture and Design in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)