Klára Bočkayová
Jiří Olič: Letní romance
No.: 683Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4 sign. ilustrace na samostat. přílohách a podpis na deskách K. Bočkayová, básně a podpis na deskách J. Olič, vydala Klára Bočkayová, 1981, volné listy v obálce, ex. 25/28, 36s., lehce zažloutlá ob., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Klára Bočkayová
Vzácná chvíla
No.: 281543Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:46
akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno
Current price: 9.000 CZK (375 €)