Klára Bočkayová

  • Klára Bočkayová

    Jiří Olič: Letní romance

    No.: 683

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 4 sign. ilustrace na samostat. přílohách a podpis na deskách K. Bočkayová, básně a podpis na deskách J. Olič, vydala Klára Bočkayová, 1981, volné listy v obálce, ex. 25/28, 36s., lehce zažloutlá ob., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Klára Bočkayová

    Vzácná chvíla

    No.: 281543

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:46

    akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno

    Current price: 9.000 CZK (375 €)