Cyril Chramosta
(1908-1990)
Do obory
No.: 274023Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:06
akvarel, uhel,, papír, 1950, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)