Ladislav Vraný
Březová alej
No.: 279065Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 19:06
olej, karton, 33 x 38 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)