Jaroslav Holeček
Hradčany
No.: 194Auction price: 2.300 CZK (96 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:13
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jaroslav Holeček
Potok v zimě
No.: 206Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:25
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
No.: 249Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:08
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Cesta
No.: 250Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:09
Current price: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Chalupa
No.: 251Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Current price: 650 CZK (28 €)