Oldřich Vlach

(1886-?)

  • Oldřich Vlach

    (1886-?)

    Žně

    No.: 142

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:21

    olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám

    Current price: 4.000 CZK (167 €)