Jarmila Lorencová

  • Jarmila Lorencová

    Letní květiny ve váze

    No.: 281218

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 21:42

    akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Jarmila Lorencová

    Fialová kytice

    No.: 281219

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 21:44

    akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)