Dlouhý
No.: 185Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:04
olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)