Bernard Buffet

(1928-1999)

  • Bernard Buffet

    (1928-1999)

    Město

    No.: 281565

    Auction price: 12.500 CZK (521 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:08

    litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám

    Current price: 12.500 CZK (521 €)