Zdeněk Burian
(1905-1981)
V africkém rovníkovém pralese
No.: 173Auction price: 450.000 CZK (18.750 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
kvaš, papír, 27 x 47 cm, sign. LD Z. Burian, rám, ... Nyní měl Hendrik vzácnou příležitost setkat se s nimi v jejich království. Ne, nemůže ji propást ani za cenu vlastního života. Vědec zvítězil nad člověkem. Průvod pokračoval ve směru zvuku pomalu, krok za krokem, a všichni dbali, aby na sebe neup…
Current price: 450.000 CZK (18.750 €)
Estimate: 500000 - 600 000 CZK
Zdeněk Burian
(1905-1981)
Treasure of the Incas (Ostrich)
No.: 281300Auction price: 130.000 CZK (5.417 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 16:25
gouache, paper, 21 x 18 cm, signed lower/left Z. Burian, frame, illustration for Karl May's book - The Legacy of the Last Inca, p. 133, kl. Jan Toužimský Prague 1932, Jeli, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, mem…
Current price: 130.000 CZK (5.417 €)