Bernard Daníček

  • Bernard Daníček

    Loď na moři

    No.: 303

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 18:02

    olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno

    Current price: 800 CZK (34 €)