Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
No.: 178Auction price: 23.500 CZK (980 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:57
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám,
Current price: 23.500 CZK (980 €)
(1934-2017)
Zamilovanost