Zdeněk Adamec

(1934-2017)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Zamilovanost

    No.: 178

    Auction price: 23.500 CZK (980 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:57

    olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám,

    Current price: 23.500 CZK (980 €)