Leoš Suchan
(1989)
Rukavice
No.: 111Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 60 x 50 cm, sign. vzadu Leoš Suchan, Leoš Suchan je současným mladým výtvarníkem, který studoval na AVU pod vedením M. Rittsteina a Z. Berana. Jeho hlavním námětem je zpodobňování každodenních situací a předmětů hyperrealistickým stylem. Zaměřuje se tak na různé působení povrchů …
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Estimate: 25 000 - 40 000 CZK