Jan Skorka Lauko

(1966)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Stavění máje

    No.: 281681

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 17:04

    olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Mecenáš

    No.: 281682

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 17:05

    olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …

    Current price: 9.000 CZK (375 €)